Dzelzceļa Veselības Centrs - Izrau zobu par 35 ls..

08.12 griezos pēc palīdzības zobārstniecība kas atrodas Saharova ielā 17 sakarā ar zobu sāpēm.Palīdzība tika sniegta ļoti ātri un kvalitatīvi.Tika veikts rengens, dota konsultācija par zobu stāvokli, kā rīkoties tālāk lai saglabātu zobus.Pēc rengena uzņēmuma tika pieņemts lēmums zobu izraut, jo mēģināt to saglabāt nebija nekādas jēgas.Ieejot pie zobārsta man tika parādīta cenu lapa uz kuras bija pakalpojumu izmaksas un tā bija pieejama jebkuram pacientam. par pakalpojumiem es samaksāju 10 ls.10.12 man par nelaimi sāka sāpēt vēl viens zobs, 11.12 es pazvanīju uz zobārstniecību kur biju griezusies iepriekš un uzzināju ka ārsts būs tikai nākošajā dienā.Tā kā zobs ļoti sāpēja nolēmu griezties tuvākajā zobārstniecības kabinetā, tas izrādījās Dzelzceļa veselības centrs, lai izrautu otru zobu.Pārliecībā ka man tas izmaksās aptuveni tik pat, cik es samaksāju 08.12.Mani ārsts apskatīja un nosūtīja uz rengenu par kuru es samaksāju 6 ls. Pēc rentgena ārste paziņoja ka zobu nav iespējams saglabāt, tādēļ tas jārauj ārā, kaut gan to es zināju arī bez rentgena.Zobs tika izrauts, uz jautājumu cik esmu parādā ārste klusēdama izrakstīja rēķinu un lika apmaksu veikt kasē, pieejot pie kases man paziņoja ka esmu parādā vēl 29 ls Uz manu jautājumu kāpēc tik dārgi man tika dota atbilde, ka tā uzrakstīja ārsts, pajautāju vai varētu redzēt cenu lapu man atbildēja ka nezinot par ko es runāju un vispār es esot nepateicīga un kā man neesot kauns.Es atteicos maksāt un pajautāju kāpēc mani nebrīdināja ka šeit sniegtie pakalpojumi maksās tik dārgi, tas neesot viņu pienākus.Tā kā griežoties pēc zobārsta palīdzības Dzelzceļa veselības centrā sagatavojieties maksāt trīsreiz dārgāk nekā jebkurā citā zobārstniecības kabinetā, par tādiem pašiem pakalpojumiem.

N

B Baņkieris 14.12.2009

Nu Tu gan neesi gudrs!
Pie šitiem miesniekiem iet!!!
Es vienreiz biju 10 gadus atpakaļ, tagad eju tai vietai ar līkumu!

S sanjo 14.12.2009

Zobārstam nav par velti jārauj jūsu ielaistie zobi!
Vajadzētu tā kā zināt, ka zobārstniecība kopš 1995 gada vairs nav par velti!
Par 5 ls zobārstam arī nav jēgas strādāt, no 5 ls labi, ja 1 ls ārstam paliek.
Gribat lēti, brauciet ārpus Rīgas!

M Muhh 07.05.2010

Zoba izrausanas cena zem 29 lati ir pusee Rigas kliniku.
Uzskaitijums.
Stomatologijas Instituts
Parastu zobu ar sprici izraut, ja zobs ir redzams un satverams parastam stangam bus zem sis summas.
Gudribas zobu izoperesana no smaganam neizaugusu, skibu utt
ar venas sprici un daudzam spricem+susanas un apskate 50-150lati.
Sirowa ari par 29noteikti izrauj parasto zobu.
SI un Sirowa ir dargas iestades un pat tur bik letak.
Parastais zobs, ne gudribas, bus letak ari Diplomatiska Servisa Medicinas Centraa, un gandriz visaas klinikaas.
Parasta zoba rausanu tagad ap 5-14lati plus sprices.
T.i cenas 7-18lati lielaka dala kliniku.
Gudribas zobi parastie vaj parastas saknes tiem
ar sprici 3 vietaas no 17 lidz 30 lati.
Komplicetus gudribas zobus opere dazas vietaas Riigaa.
Ieteicams tad Stomatologijas Instituts.
Tas par Riigu.
P.S
Neardieties, zobarstu aizstavji.
LR komerclikums un EK regulas nosaka
Jebkuram komersantam, neatkarigi no darbibas jomas ir pienakums
pienacigi stadit prieksaa klientiem cenradi pirms pakalpojuma sanemsanas un sniegt atbildes pakalpojuma sniegsanas laikaa par taa izmaksu vertibaam.
Ko jus daritu, ja Jums kafejnica ielietu kafiju un pieprasitu, piem 100lati?
Es izvilktu cenradi un pateiktu-maksaa, citaadi izsauksu policiju?
Patiktu?
Mana kafejnica es tev varu ieliet brendiju, ko prasiji un pamocit tevi, liekot oficiantei atnest rekinu par konjaku, nu 3 latu vietaa kadus 50 pieprasiit.
Tu izdzeri, pieradi, kas tur bija glaazee ieksaa.
Nav smiekligi, ko?
Veikala ari preces no plaukta nemiet, kur cena nav un priecajaties?
Ek, naiva tauta.

U U 13.05.2010