Druvnieks SIA - Nemaksā algas

Sveiki. SIA DRUVNIEKS ir tas pats vecais slavenais SIA Zauers, respektīvi - Druvis Zauers.
Nedaudz pastāstīšu par savu un vēl divu kolēģu labdarību pie šī Zauera Kungs.

1. Izvairās no darba līguma sastādīšanas.

2. Mašīnām ir bojāti tahogrāfi.(met visādas iekšējās kļūdas un drošības pārkāpumus) Zauera kungs norāda, ka auto durvīs ir apliecinājuma uzlīme, ka ar taho viss ir kārtībā. Pēc zvaniem uz atsevišķām iestādēm, kā arī uz atd, tika noskaidrots, ka tahogrāfi ir bojāti un ir jāmaina. Rezultāts - mana vadītāja karte ir sasmērēta (sods protams būs manējais)

3. Mašīnas ir nojātas, nekoptas, sistas, riepas cauras, labāk 3 reizes dienā pumpē, nekā aizved uz servisu salīmēt.

4. Par algu vispār var nebūt ne runas - tukši solījumi.

Zauers shēma - regulāri publicē ss.com darba sludinājumu, viņš liek cilvēkus rezervē zinot to, ka apzināti nemaksās iepriekšējiem šoferiem, tā lai momentāli nākošā dienā mašīna nebūtu bez vadītāja, jo kurš gan sāks strādāt otro mēnesī, ja naudu nav saņēmis par pirmo.

Kā teik...
Cilvēki mainās, bet Zauers nemainās. 😀

D

Ventilators 08.05.2020

Mazliet precizē. Zauers SIA likvidēts 2018 gadā. Es piemēram zinu ZAUERS BALTIC SIA un Zauers Latvia SIA, kur abi bijuši uzrādīti zauers internetveikala pārvaldītāji. Abi uzņēmimi ir nepārtraukti parādā VID. Baltic vidēji 30k mēnesī (ir likvidācijas statusā) un neko nedara. Latvija vidēji 3k.

Viņiem mūžīgais oficiālais parāds.. nezinu kā var strādāt pie mahinatoriem.

D Dižcildis 08.05.2020

SIA DRUVNIEKS. Zauers ir tiem krāpniekiem uzvārds.

Juris Dīriņš 11.01.2022

знаю их! 100% латышня! 100% КОММУНИСТЫ !