www.sudzibas.lv Druvnieks SIA Bez darba līguma

Druvnieks SIA - Bez darba līguma

Kā jau minēts Sia Druvnieks un Sia Zauers ir tas pats. Es autotransporta jomā esmu nostrādājis 30 gadus, galvai jābūt. Saku strādāt 24.03.20. Bez darba līguma ar domu vēlāk, paejot 21 darba dienai samaksāja par 7 marta dienām, ar norunu ka maksās no 1 līdz 1. 5 maija zvanu no objekta, kas ar algu? Atbilde naudas nav. Nākama dienā tika atrasts cits lohs kas jau aiznākamā aizlaidās, laikam gudrāks. Šodien 12.05 alga joprojām nav. Domājiet sīkāk info 27753880

A asdasd123 12.05.2020

30 лет работает в транспортной системе и до сих пор не может понять , что без договора нельзя работать или ничего не докажешь .

ē ērglis99 12.05.2020

Strādāt bez līguma ir tas pats, kad tu ej ar aizvērtam acīm pa jumtu deviņstāvu mājā. Diemžēl daudziem cilvēkiem nav morāles un ētikas, jo viņiem ir izdevīgāk "uzmest" darbinieku. Pēc kāda laika iekrīt cits muļķītis.

D Dižcildis 13.05.2020

Druvis Zauers ir mērglis, maksā tikai savam brālim un dažiem kalpiem, kuri apmetušies pie tā geja uz dzīvi, lai tas melotu darbiniekiem, ka viss ir kārtībā. Nav nekādas cieņas pret šoferiem, vienmēr izdomās attaisnojumu nesamaksāt nopelnīto. Ja Tu šito lasi Druvi, tad gan jau Tevi karma atradīs!