www.sudzibas.lv Drošība.lv Preces piegādes laiku neatbilstība

Drošība.lv - Preces piegādes laiku neatbilstība

Pārdošanas sludinājumā teikts, ka preces piegāde notiek 1-3 dienu laikā (http://drosibai.lv/page/piegdes-noteikumi) manā gadījumā par preci samaksāju un pēc 7 dienām neviens nelikās ne ziņas par manu pasūtījumu. Līdz ar ko biju pats spiests zvanīt un interesēties. Viss bij ok kungi laipni atbildē prece nākoša dienā būs pl. 11: 00 (super) . Pienāk nākamais rīt nu jau aunu kājas braukšu pakaļ savai precei kuras vērtība ir ~100€, bet te pēkšņi atskan telefona zvans aptuveni 9: 40 un drošībai, lv pārstāvis Edgars pastāst ka ir atnākusi tikai puse preces otra puse būšot vēl pēc 3 vai pat četrām dienām. Tāpēc rēķinieties, ka šajā kantorī preci saņemsiet labākajā gadījumā pēc 2 nedēļām nevis, kā viņu mājas lapā rakstīt 1-3 dienu laikā.

L Linda_J 10.01.2020

Šis šaubīgais portāls neko nerisina. Nav jēgas šeit rakstīt.

J Janis Ozols 16.02.2020

Kur tad var rakstit lai cilveki doma pirms iet un sledz darba ligum ar so krapnieku firmu?