www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogās - Slikts serviss

Šim veikalam darba laiks ir līdz 21:00, bet, ieejot veikalā 20:50, pārdevējas paziņo, ka kases ir noņemtas, izdzen no veikala un aizslēdz durvis aiz. Vēlētos zināt, kā man rīkoties, ja man darbs beidzas vēlu, skrēju, lai paspētu, bet pārdevējas jau saskaitījušas naudu un rupji atcērt? Varbūt neliekam tad darba laiku līdz 21:00, bet 20:50?

07.06.2020

E

R RXX 07.06.2020

Kā rīkoties...plāno pirkumus vai iepērcies internetveikalā...Drogās nepārdod pirmās nepieciešamības preces.

D Dreiks 07.06.2020

Neko nevajag plānot, ja veikals strādā līdz 21.00, tad tam tā arī jābūt un nav nekādi 20.50.

I Ireneta 07.06.2020

Gan veikals gan darbinieki strādā līdz 21!

D Dzīvo viegli 19.06.2020

Tā ir pretīga attieksme no cilvēku puses ievilkties veikalā 10 minūtes pirms slēgšanas jo noteikti to lietu varēja iegādāties nākamajā dienā vai cita veikalā kura darba laiks bija garāks. Bet labāk ir pa čīkstēt. Pasakiet kur jūs strādājat un mēs arī pirms jūsu darba beigām iesim jo kaut ko taču vajadzēs

BondsBonds 08.06.2020

Jāsāk plānot dzīve, pelnrušķīt.

A Alise98 30.06.2020

Kopš covid 19 salsanas ,veikala darba laiks ir no 8:30 līdz 20:30 kur jus nemat laiku 20:50? Nekad nevija problemas ar meitenem,laipni paziņo ka driz veikals slēgsies,SUPER JAUKAS MEITENES.

S stonedparanoia 12.08.2020

Tev patiktu strādāt virsstundas bez piemaksas? Diez nu vai. :) Tā ir gandrīz visos uzņēmumos, ka 10 vai pat 5 min pirms slēgšanas tiek aprēķināta kase un mazgātas telpas.