www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss, apkrāpšana

Drogās - Slikts serviss, apkrāpšana

Aizvakar, Liepājas drogās “Rietumecentrā” iepirkos pāri €3,99 no firmas Catrice, avišā rakstīts ka saņemsi dāvanu ja iepērcies pari €3,99 , kasē pārdevēja par to neieminējās, pateicu , ka man jābūt dāvanai , viņa - kàdai vēl dāvanai, es - palētīte uzacīm un acīm, viņa- mums beigušās... Manuprāt viņa varēja iedot vai atļaut izvēlēties jebko no tā stenda , speciāli iepirkos pāri €3,99, lai saņemtu to dāvanu, esmu ļoti apbēdināta.

O

W what77 29.01.2019

Kas nozīmē dot kaut ko no stenda? Dēļ jūs dabūt iztrūkumu kad būs inventarizācija? Tā var sanākt , ka nevar laicīgi apskatīties vai dāvanas ir vai nē, atradusies karaliene

° °Ilze 29.01.2019

Pati strādāju drogas. Ta tiešām ir kad beidzas dāvanas un vairs viņu nav. Un no stenda nevar ņemt, jo ir pieejamas tikai tas kaa ir piedāvājumā.

Pacco_al 30.01.2019

Nu slimi cilvēki, goda vārds, nu ja jau tā dāvana tā pēcpusi plēsa, tas varēja nemaksāt par pirkumu un atstāt to pie kases. Un viss, nevajag jau pirkt kādu nevajadzīgu sūdu, lai tikai tiku pie kaut kādas nieka dāvanas.

S Sintija 05.07.2019

Tāpēc vienmēr ir apakšā reklāmai vai vēl kādā vietā vienmēr informēts - dāvanas ir ierobežotā daudzumā un tas, ja dāvanas beidzas un veikalam nepienāk, tas ir uzņēmuma vadības pienākums nevis pārdevēju vaina