www.sudzibas.lv Drogas Sliktais services

Drogās - Sliktais services

Ienācu svētdien TC Damme Drogas lai nopirktu preci sev. Kad paņemu ieraudzīju reklāmu ka drogas karte padomāju ka ar to karti atlaide,bet kase samaksātu un nekādas atsēdēs ar karti nebija. Pajautāju pārdevējam un ļoti agresīvi atbildēja man ka es esmu “dura” un nepareizi skatos cenas atlaide nekādas nebūs. Agresīva pārdevēja neatvainojas aizgāja projām, pienāca cita pārdevēja un atbildēja uz manu jautājumu normāli un pozitīvi un izstāstīja visu ka vājāk. Un atvainojas par agresīvu. Cilvēki mīli kad nāksies Drogas-Damme būšot uzmanīgāk nenāciet, nejautājot neko pārdevējas ar melniem matiem viņa ļoti agresīva un ļauna uz jautājumiem atbild nesaprotami un uzstāisis ka jūs būsiet vainīgi! Cerēsim ka ar viņu kaut ko izdarīs, tādas agresīvas pārdevējas nevajadzētu strādāt tāda forša veikala.)))))

Rrrunčuks 04.12.2017

Nu nedomāju gan, ka pārdevēja varēja jums pateikt dura vai kko tam līdzīgu... neapsverat domu, ka varbūt jūs nepareizi apskatījāties informāciju pie precēm? drogas kartiņu ir jādod pie kases, jums droši vien tādas nebija, bet cik zinu meitenes vienmēr pajautā to un piedāvā iegādāties, ja nav... un vispār ja rodas šaubas par atlaidēm, to var uzreiz pajautāt pārdevējām pirms iegādāties preci, lai nerodas pārpratumi un nav jātērē savs laiks rakstot sūdzības uz nabaga Drogas pārdevējām, tā jau viņas tur dresē. Tāpēc arī rodas šaubas par jūsu sūdzību!

Lai jauka diena! :)

Tātad pārdevēja vainīga, ka tu esi "dura"? Man gan liekas, ka pie vainas audzināšana.

A Annelite 26.12.2017

Nevar teikt, ka Drogas izceļas ar labu servisu,,bet izlasot šādu sūdzību,,kurā kļūdas ir katrā vārdā, rodas aizdomas, ka pircēja tiešām.

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

drogaas nestrada labi apmaciti profeionaaļi, tas beidzot ir jaasaprot. tur zina tik daudz, cik katrs izlasa uz pudelem