www.sudzibas.lv Drogas Rupja pārdevēja pie kases

Drogās - Rupja pārdevēja pie kases

Rupji norādīja,ka groziņš nav jāliek uz letes, bet lejā, visa prece jāizliek uz letes un tad atkal pašai jāsaliek tīkliņā, tad paskaidroja, ka visos apģērbu veikalos arī tā esot. Kamēr mani mācīja, aizmirsa izdot naudu, tad sauca palīdzību, lai atkal atvērtu kasi. Atbildīgā darbaudzinātāja tikai stāvēja un smaidīja, necentās atvainoties vai izlīdzināt situāciju. Kad izteicu aizrādījumu , mācekle atspiedās ar elkoni pret kasi un izaicinoši ņirdza.Biķernieku 143, apkalpoja mācekle, uz čeka rakstīts Kristīne. Atvainojiet, bet vairs šajā veikalā neiešu.

19.07.2019

W what77 20.07.2019

JĀ,vajag cienīt viens otru , pārdevējai nav izrakstīts darba līgumā ka vajag JŪSU preces krāmēt, jūs RIMI arī gaidat kāmēr kasiere krāmēs jūsu preci? Kroni vajadzētu gan noņemts no galvas.