www.sudzibas.lv Drogas Плохой сервис

Drogās - Плохой сервис

В магазине "Drogas" в Риге по адресу Melnsila iela 22 продавец - дама почтенного возраста, не раз замечена, что при обращении клиента на русском языке, делает вид, что не слышит или раздражённо на латышском отвечает, что мол занята другим клиентом или другой работой, а потом с другими клиентами начинает обсуждать, как это мол посмели отвлекать ее от другой работы например вопросом, где полка с туалетной водой.

K

Dainis 04.10.2017

Vispār jau oficiālā valsts valoda ir Latviešu un nevienam nav pienākums jūs apkalpot svešvalodā, it īpaši ja esat no tās kategorijas ''Ja drugovo jazika ņeznaju,''

Dainis 05.10.2017

Ikdienā esmu saskāries ar to, ka daļa ''augstākās rases'' pārstāvji vienkārši principiāli nerunā Latviski kaut vai lieliski saprot un kādu reakciju tu gaidi? es reaģētu tieši tāpat. Es to sauktu drīzāk par cilvēku aprobežotību, jo valodas prasmes ir vērtība, diemžēl lielākajai daļai krievu ar to ir problēmas.
Ja jau sākām par vēsturi, tad Latvija ir maza valsts un vienmēr būs zem kāda, tāpēc mēs esam izvēlējušies eiropas savienību, jo esam civilizētāki par mūsu austrumu kaimiņiem, kur krievi paši savējos ''в позе прачки'' visu jūsu samērā nožēlojamo eksistences vēsturi :)

smejiesvesels 04.10.2017

Kāpēc krievs vienmēr uzskata ka vot viņš var nezināt latviešu valodu, bet redziet visiem latviešiem viņa valoda jāpārzin? Vaņku lielummānija atkal...

L LivaN 04.10.2017

Nerunājot par nacionalitāti, šī pārdevēja vienkārsi drausmīgi strādā. Viņa arī latviski bubina sev zem deguna, strādājot pie kases, paralēli runā ar citiem klientiem, bet ja reāli vajadžīga [palīdzība- vienmēr ar kaut ko ir aizņemta. Tā kā šeit nav jautajums par nacionalitāti, bet gan attieksmi.

L LivaN 05.10.2017

Runa ir par apkalpošanas kultūru un kvalitati, nevis kādu indivīdu prasmi/neprasmi vai vēlmi/nevēlmi runāt kādā valodā. Konkrētā darbiniece ARĪ latviski bubina kaut ko zem deguna un runā pilnīgi ar visiem, izņemot ar cilvēku, kuru vajadzētu apkalpot. Es taču esmu latviete un sarunājos ar viņu latviski, kaut varētu vēl 3 valodās to darīt, kādēļ viņa runā ar cilvēku, kurš rindā pēc manis vai brīdī, kad mani pirkumi būtu jāsaskaita, aiziet no kases? Kā konkrētas personas darba kvalitate ir saistīta ar Jūsu nosaukto augstāko rasi?

L LivaN 05.10.2017

Mans komentārs ir atbilde Dainim (skatīt augstāk)