www.sudzibas.lv Drogas Pārdevēja Drogās

Drogās - Pārdevēja Drogās

24. janvārī iegāju veikalā Drogas Valmierā un sabojāju garastāvokli ilgam laikam. Uz veikalu devos ar domu iegādāties dažādus sīkumus savām un meitas vajadzībām. Pagāju dažus soļus gar plauktu, kad man klāt pienesās viena no divām veikalā esošām pārdevējām ar jautājumu, vai man nevajag palīdzēt. Pieklājīgi atteicu. Pārdevēja man atbildēja, ka viņa man traucēšot un sāka kārtot plauktu . Teicu, ka gan jau piecietīšu viņas darbošanos. Kad pagāju dažus soļus uz priekšu, tā pati pārdevēja turpināja man sekot ar piedāvājumu palīdzēt. Līdz skropstu tušu plauktam viņa man uzbāzās ar savu "laipnību" sešas reizes. Tad es neizturēju un atteicu, ka, ja man būtu nepieciešama viņas palīdzība, tad noteikti to palūgtu pati. Kad devos ar pirkumu pie kases, tā pati pārdevēja man vēl pasveicināja ar "labdien". Pēc tik uzbāzīgas sekošanas vairs nedomāju iegriezties šai veikalā un ceru, ka tomēr kāds šai "laipnulei" iemācīs ievērot klientu apkalpošanas normas. Pārdevējas bija divas- viena blonda, viena brunete. Man sekoja un uzplijās brunete.

. ....kl 24.01.2010

Al dies...mī un žē... Kad nepievēršs uzmanību slikti, kad pievēršs slikti.

R Raitis 24.01.2010

nu bet varbūt viņa ir drusku neaptēsta, nevajag jau par tādiem cilvēkiem dusmoties.

H haahh 24.01.2010

Tad nu gan esi jociiga, ja tas vareeja sabojaat garastaavokli! Varbuut vajag iet pie arsta lai izraksta antidepresantus...

:D :D :D pareizi

K Kristine 24.01.2010

Nu tu Marga gan esi apstulbusi! Tak ir patikami, ka ieej veikalā un tev kaut ko palīdz

P pufa 24.01.2010

patīk vai nepatīk, bet pārdevējām tādi pienākumi- ievērot "īpaši gudro" izstrādāto klientu apkalpošanas standartu un tad tie "gudrinieki"staigā pa veikaliem un kontrolē, kā ievēro viņu "gudrības", ja neievēro- pa galvu!!!tā kā nav ko ļaunoties uz nabaga pārdevējiem, kuriem n;akas reizēm misēklis, kuu klientu pasveicināja, kuru ne...

A albis 24.01.2010

es vienreiz pirku apenes un ļoti izpalīdzīga pārdeveja ne tikai man ieteica fasonu, krāsu, stilu un griezumu, bet pat palīdzēja man pielaikošans kabīnē tās uzstīvēt kājās.Paldies laipnai pārdevējai mums tagad ir divi bērni.Un varu ieteikt visiem pircējiem, ja šādi uzbāžas pateikt, BEZ PUŅĶAINAJIEM IZTIKSIM.

A albis 24.01.2010

Čau Pufa sen nebiju šeit iegriezies bija bišku piegriezušās šīs diskusijas, bet šad tad paspīdēt vajadzētu ar kādu komentu, ķipa patrennēt fantāziju.

H Hugo Djego 24.01.2010

Marga, varbut Tev vajadzēja skriet ātrāk, lai ta brunete netiek līdzi. Tev katra ziņā nebūtu paveicies, ja būtu uzbazusies blondīne, jo viņām "nav galvā, bet ir kājās" ;)-tā būtu atrak skrejusi par tevi.

P pufa 25.01.2010

čau! Albi! prieks, ka esi dzīvs un sveiks. Laimīgu Jauno gadu! Es jau sāku bažīties, vai tik kādā sēru sludinājumā neieraudzīšu tavu vārdu. ptu, ptu, ptu... man prieks, ka tavu fantāziju nav ietekmējis lielais sals, izskatās, ka pat licis tai rosīties. mūsu austrumu draudzene Šeherezade gan pazudusi - ar galiem... :(( varbūt sildās kaut kur austrumos.

M minna 03.02.2010

Tā Drogu pārdevēju neprofesionālā uzbāšanās ar savu laipnību ir nepanesama

I Igors Bauritis 01.12.2017

Tāda nu klientu apkalpošana ir ! un ja to šī pārdēvējs/a nedarīs tad no darba ārā! Visas pretenzijas par šādām tēmām ir jāvēŗš veikala vadītājiem ! Tādi tur ir darba noteikumi!

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

tad pazvani uz Rīgu drogu kantorim un pasūdzies, ka viņu izdomātie stulbie noteikumi kā jāstrādā konsultantam ir KAITINOŠI, nevis ņemies un vaino darbiniekus

I ieva 09.02.2010

Saprotiet beidzot, ka shii pretiigaa uzbaashanaas ir darba deveeja uzspiesta. Pati straadaaju liidziigaa lielaa lielveikalu tiiklaa, kur ir doti riikojumi, ka klientiem ir jaasaka "labdien", "vai Jums nevajag to un shito", utt. peedeejaas muljkjiibas.Nedariisi - atlaidiis no darba. Esmu dziivs piemeers, jo pateicu, ka neuzbaaziihsos (pahsai pretiigi, ka vaikalos uzbaazhas). Peec nedeeljas bija rezultaats-atlaida no darba. Tie diemzheel hsobriid ir fakti!!!

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

nu no Drogām gan diezvai atlaidīs, jo tur tā jau nav kas strādā :D pēdējā laikā pieņem visus kas nāk, jonav izvēles, neviens pie pilna saprāta tur vairs neiet strādāt, ja nav galīgs izmisums. vistrakākā ir tā fiziskā slodze, kas tur jāpacieš

Z Zane12 17.03.2010

Tādas idiotiskas uzbāšanās metodes izdomā nevis paši pārdevēji, bet vadība. Katreiz maksājot kasē, man piedāvā avenes šokolādē, pakaramos u.c'. mulķības. Man Dorgas kā veikals patīk, bet kad VEIKALA VADĪba sapratīs, ka laipna apkalpošna, izpalīdzība navuzbāzībā. Ar uzbāzību veikals vairāk nenopelnīs, bet esmu iemācījusies izlikties Dorgu veikalos, ka es nedzirdu un neredzu, respektīvi reaģēju uz to, ko gribu reaģēt.

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

jā, bet kaitina arī pircēju uzvedība-neuzko neatbildēt un nereaģēt...nepieklājīgi tomēr

A Aija 17.03.2010

Principā, parasti, ja atsaku, paldies, man nevajag palīdzēt un ja vajadzēs, es pajautāšu- tad liek mieru! Domāju, ka palīdzību var piedāvāt 1x, nevis uzmācīgi sekot pakaļ. Man nepatiktu arī! :(

A alina 03.10.2010

Palidzibu piedaavaat un piesieties klientiem drogas darbiniekus piespiez pret pasu gribu.

L Lolita 28.11.2010

Nu vareji iekraut vinjai.

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

tici man, bieži taa gribas iekraut tiem pircējiem kaitinošajiem