č ČangalsPleška 04.02.2011

Linda ! Huli Lati6i togda Drogas ne otkrili i ne sidjat tam v na4aljnikah? Huli lati6i maximu ne otkrili? Prodolzatj!? Tak 4to ne pizdi, dura! Ni huja u vas net! I ne budet! Tak 4to hajlo svoje gosudarstvennoe zakroj!

Z Zinaida 04.02.2011

Jūs, pastalnieki taču no savas laimeszemes mūkat kā žurkas no grimstoša kuģa.Kādam taču tā Latvānija būs jāapsaimnieko arī.Mēs labprāt aizbrauktu uz Krieviju, bet mums žēl, ka šeit viss paliek tukšs, laukos jau tagad ir kā tuksnesī.

V vija 13.03.2011

Man vajag preci, es tām stulbajām zosīm jautāju, bet viņas neatbild. Jautāju angliski, arī nesaprot. Kā var sēdēt veikalā un neprotot valodu apkalpot klientus? Nu neprotu es vairāk svešvalodas, mazliet vēl vācu. Vai krievijā kāds ir saskāries ar problēmu, ka pādevēja nesaprot krieviski?

A Aļona 20.03.2011

Atnāks mērķtiecīgi Musulmaņi, perfekti iemācīsies gan latviešu, gan krievu valodas un izbīdīs no darba un studijām pilnīgi visus. Jo, neatkarīgi no tautibās, viņi ir cieši saistīti ar reliģiju un kultūru, kura ir pavisam sveša un dīvaina vairākiem Latvijas iedzīvotājiem. Tikaj tādā gadījumā mēs sapratīsim, kā mākslīgs nacionālais konflikts kopā ar cilvēku nespēju domāt, nelauj tautai iegūt iespēju dzīvot labāk.

A Aļona 20.03.2011

Atnāks mērķtiecīgi Musulmaņi, perfekti iemācīsies gan latviešu, gan krievu valodas un izbīdīs no darba un studijām pilnīgi visus. Jo, neatkarīgi no tautibās, viņi ir cieši saistīti ar reliģiju un kultūru, kura ir pavisam sveša un dīvaina vairākiem Latvijas iedzīvotājiem. Tikai tādā gadījumā mēs sapratīsim, kā mākslīgs nacionālais konflikts kopā ar cilvēku nespēju domāt, nelauj tautai iegūt iespēju dzīvot labāk.

T ToAļona 20.03.2011

Ja latvieši un krievi apvienotos, šiem čurkām Latvijā nebūtu ko darīt.Arceros, kā mēs 1980 gadā šos ar mietiem Komsomoļskā pie Amūras slānījām.

A Aļona 21.03.2011

Protams. Cilvēki, lūdzu, domājiet; neļaujiet sev skalot smadzenes. Citādi nekad no tās di..as neizkļūsim. Man ir baigi žēl, ka tik skaistā zemē notiek tik netīras lietas.
Разделяй и властвуй... (( Ребята, не слушайте дураков, которые ведутся на тупую пропаганду. Если мы не будем думать, то это начало конца.

T ToLinda 21.03.2011

Bet Rīgā tā ir normāla parādība, jo latviešu valoda tiek lietota vien valsts iestādēs, turpretim privātfirmas sen pieder cittautiešiem, kur tiek lietota starptautiskā krievu valoda.Nākošajās vēlēšanās pie teikšanas nāks tikai krievvalodīgie, jo latvieši visi būs pārcēlušies uz labākiem medību laukiem, pametot pašu izlaupīto latviju sveštautiešiem.

S sos 27.10.2011

ti ahujela smotrju...

K Katbka 23.04.2012

Linda, ko nozime vards "ņipizditj!"??? Ti sna4ala svoim jazikom nau4isj poljzovatjsja, a ne u russkix vorovatj slova, pri 4om es4o i ne praviljno napisla!!! 4o v tvojom to jazike takix net!!!?? Protivno slu6atj takix lati6ej, kotorie nenavidjat russkix i ix jazik a sami potom xodjat i razgovarivajut, vstavljaja russkie slova naprimer: " Nu es gaju tipa garam un vinsh man koro4e..." ili " Ej tu na xuj ne pizdi man te" Fuuuu uzhas, esli vam tak ne nravitsja russkij jazik, to ne nado poljzovatjsja russkimi slovami, 4o svoix net?????