www.sudzibas.lv Drogas nesakrīt preces cena

Drogās - nesakrīt preces cena

Gribēju nopirkt eļļu sejai, iegāju Drogās, ieraudzīju „Organic argon oil”, kura cena bija norādīta 5.99 Ls, atlaide 4,19 Ls. Nopirku vairākas lietas, uzreiz neapskatījos vai pareizi čekā visas cenas. Pārnākot mājās eļļa maksāja ne 4.19 Ls,,,, bet 4,49 Ls,,, nav žēl to santīmu, jau kuro reizi Drogās šmaucās,,, vai tik tiešām pie kases man ir jāpārbauda visas preces vai cenas sakritīs ar norādīto.

A Anzhelika 07.03.2013

эта цена была с дрогас карточкой. Без - 4, 49лс.

A Agate1234567 07.03.2013

Drogas karte tika uzrādīta.

A Anzhelika 07.03.2013

MadaraB, xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

я под столом))))))))))))) и не поленилась же столько написать))))

B BIGs 09.03.2013

эта цена была с дрогас карточкой. Без - 4, 49лс.

M Marika M. 09.03.2013

Man ir Drogas klienta karte, man patik sis veikals. Nekad nebija lidzigo problemu, tiesam brinos.

R Rianna 10.03.2013

Reizēm pat Kolonna un Douglas veikalos ir zemākas cenas, nekā Drogas..

A Agate1234567 11.03.2013

Vel reiz rakstu kartiņu es devu, un citas preces maksāja korekti, kurām bija atlaide un kuras iegādājos.
Tā jau nav pirmā reize arī bija tāda situācija Palmoliv dušas zelejai cena uzrādīta viena, bet īstenībā pie kases cita.
Un netaisiet no manis idioti, citreiz sekošu visam līdzi ko pirkšu, un nedod dievs atkal būs tāda ķibele, miltos samalšu.

A Agate1234567 11.03.2013

Ja Drogas kartiņu man nenovilka, , tad tas jau ir otrs jautājums, , , kādos mākoņos lidoja pārdevēja?????????

A Agate1234567 11.03.2013

Nekad pret šo iestādi man nav bijusi antipātija, tagad jāskatās cik, kas maksā jo vairs uzticēties nespēju.

Agate1234567 13.03.2013

Ierunājās divi pediņi, es jūsu viedokli neprasīju, tu smīkņa vari pasūkāt Mandalenas spalvaino olu, tikai uzmanīgāk, viņam tikai viena palika