www.sudzibas.lv Drogas Nesakopts konsultants

Drogās - Nesakopts konsultants

1.09.2020 biju iegriezusies pēc saviem iecienītajiem produktiem Drogas veikalā un tur sastapos ar konsultantu puisi kuram lūdzu palīdzību,viss labi viņs man palīdzeja,bet stāvot blakus viņam sajutu nepatīkamu aromātu no vina puses,vins nepatikami oda,un zem nagiem melns tas ļoti labi bija redzams par cik turēja rokās preci,,Manuprāt konsultantam ir jābūt sakoptām rokām un no viņa nevajadzētu ost!Drogas veikala vadībai vajadzētu piedomāt par to kādus darbiniekus pieņem darbā un vajadzētu pievērst uzmanību uz darbinieku ārejo izskatu!Vienmēr ir patīkami satapt konsultantu kurš labi izskatās!

05.09.2020

Papildināts mirdzas tante 05.09.2020

p.s Tas ir Alfas Drogās

Paradeez 06.09.2020

Apmaksājiet puisim SPA, tad viņš labi smaržos,būs manikīrs, tīra āda un ieveidoti mati.

A antra112 06.09.2020

nomazgāties un iztīrīt nagus neko nemaksā.

Paradeez 06.09.2020

Jūs ar to cilvēku pavadījāt cik? 10? max 15min? no visas savas dienas un uzskatījāt par pareizu sūdzēties par kaut ko tik nenozīmīgu.

A antra112 06.09.2020

a tu smirdilu veci pienjem?

Paradeez 06.09.2020

Ja tas vecis stāv kasē, man godīgi sakot ir vienalga, man vajag, lai man izsit preci un viss.

A antra112 06.09.2020

nu te ne gluzhi nepareiza sudziba.

Džozefīne 06.09.2020

Redz, atkal nav labi. Visu laiku sūdzības, ka pārdevēji nezina preci, nepalīdz neko atrast. Te visu palīdz, bet kundzītei atkal slikti.

O OOOOOOOoo 06.09.2020

Neesmu redzējis drogas večus.. Bet tu gāji pex saviem iecienītajiem produktiem. Un vēl jautāji palīdzību, lol, wtf nopietni

H Helsu 07.09.2020

Smiekligi ir kaut ko parmest drogas darbiniekam, ka vins smird, ipasi rekinot, ka vini sanem minimalo algu un darba poienakumos ir pilniba visi darba procesi, kasiers, pardevejs, kravejs utt. Diemzel darba devejs isti nedod iespeju tur cilvekiem nopelnit pilnvertigu attalgojumu, lai tie spetu sevi sakopt lidz jusu idealam.