www.sudzibas.lv Drogas neatbilstoši testeri, nevar iegādāties l.spīd.

Drogās - neatbilstoši testeri, nevar iegādāties l.spīd.

Šodien vēlējos iegādāties lūpu spīdumu , bet divu spīdumu , ko gribēju pamēģināt- testeri bija neatbilstoši tiem, kāda krāsa bija aizlīmētajiem, ko gribēju.
prasīju pārdevējām īstos testerus, viņas atbildēja , ka tie ir īstie, kgan krāsa bija izbalējusi un galīgi neatbilda, aizbildinoties ar to , ka pircēji virinot, tāpēc izbalē. Es , savukārt no savas pieredzes zinu , ka pat gadu vecs spīdums tā nezaudē savu krāsu, un tik ilgi nemaz nedrīkst lietot kosmētiku, kopš atvēršanas to var izmanot gadu. Atbildēju , ka kosmētiku kopš atvēršanas brīža drīkst noteiktu laiku izmantot, un testeri ir jāmaina, uz ko maybelline (*vai ari loreal) pārstāve tikai smaidīja un raustīja plecus tā itkā par to neko nezinātu.
Ļoti neprofesionāli darbinieki.
Kā vispār drīkst dot lietot vecus testerus, kas rada kaitējumu cilvēkam?
Uz tām drogām iesaku neiet pirkt lupu krasas un spidumus.

S smīkņa 13.11.2013

Darbiniece vienkārši smaidīja, jo ar muļķiem nav jēgas strīdēties.

L lapsa 06.12.2013

pati tu esi muļķe ja neko no kosmētikas nesaproti!!