Drogās - loterija

Svētdienas diena! Aizvedu mīļoto iepirkties. Drogās iedeva lapiņu loterijai. Atbraucām mājās, aizpildījām kā bija norādīts, caur sms.
Bet bija liels izbrīns, ka čeka nummurs jau ir piereģistrēts, Bet lai mēģinot vēl sūtīt. Kā tas vispār ir iespējams. Tur tak jāmin vārds uzvārds. Tātad kāšam naudiņu. Un tas mani aizkaitināja.
Es to lietu tā vienkārši neatstāšu. Izbazūnēšu līdz pat augstākajam līmenim.

H

S Sandra 30.11.2008

Ka tik nepaarbazuneejies:):):):)

L LLLL 30.11.2008

Un kāds vinnests loterijā? Laikam sakaltusi acu tuša!

Z zanee 30.11.2008

tiesam atradis par ko satraukties!!!

H Hrjusha 01.12.2008

Mīļoto ir jāved uz juvelieru veikaliem iepirkties... bet tu uz Drogām... :D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D

Z zanee 01.12.2008

Tiesi taa, un vel kaut kadas stulbas loterijas grib piedalities, knauzeris

A atrisini 01.12.2008

32" LCD TV no 0, 99 Ls - www.atrisini.lv

L Liva 04.12.2008

tev laikam trāpījās varen izveicīga kasiere, kas sēž kasē ar mobilo un naski reģistrējas pircēju vietā un tad tik sit čeku kopijas laukā, tā teikt, kas pirmais brauc tas pirmais maļ! VAI arī nevari uz čeka atrast īsto nummuru!

J joko 04.12.2008

Drīkstu uzdot jautājumu??Kapēc, ja cilvēks ir ielicis mazliet stulbu vai vientiesīgu tēmu, visi viņu sāk sauķāt par knauzeri, idiotu, stulbeni u.tt. TAD kad jūs liekat savas problēmas un sūdzības, jūs esat pārliecināti ka jūsu tēma ir vislabākā un krutākā??
LŪDZU PADOMĀJIET PAR VĀRDIEM KO ADRESĒJAT CILVĒKIEM!!!

L Līga 17.12.2008

cik noprotu, te cilvēki raksta sūdzības par precēm, veikaliem utt., lai izteiktu savu bēdu vai problēmu, varbūt ar to palīdzētu citiem. Kāpēc visiem ir jābūt tādiem "gudrīšiem" un uzreiz jānozākā cilvēks... Varbūt vienkārši paklusē, ja tev nav ko teikt??

U Uldis 22.12.2008

Es nesaprotu kurš tur ir čeka numurs. Vismaz neviena pozīcija tā nesaucas. ir kautkāds cipars aiz # zīmes un tad ir aile čeks. Kas to lai zin kurš ir īstais. Laikam tāds tas triks, sūti visus numurus, kamēr esi kādus pāris latus jau aizsūtījis :):):):):)

I inga 08.01.2009

pa tiem cekiem ir ta ka ir...nummuru ari es isti nevarej sakuma atrast, bet tad gaju uz veikalu un jautaju..un nekad nebtu iedomajusies ka tiesitas ir ceka nr...

un ti4sam nevar apsaukat citu cilveku tikai tamdel ka pasam liekas ka ir lielakas problemas...

U Ulvis 21.01.2009

Tā Ziemassveetku loterija, kuras rezultaati ir drogas maajas lapaa ir taa pati sms loterija, kuras rezultaatus Drogas soliija publiceet 19.01. un kas saucaas Drogas dzimshanas dienas loterija (uz informatiivā bukleta)
Hmmm.. esmu nedzudz samulsis. Nav arī datums, kad tie rezultaati publicēti.

I Inta 03.01.2011

Gribētos jau gan zināt vai tad tāds laimīgais vispār ir ??? Kur tas publicēts? Vai tikai kārtējā krāpšana?