Drogās - drogas

Shodien, pa celjam uz solariju, iegriezos veikala Drogas. Izdomaju, ka tur iegadashos kremu lietoshanai solarijaa. Draudzene bij stastijusi, ka kur tie tagad esot un ir salidzinoshi nedargi. Iepakojuma veidi bij diezgan vienadi un rakstits viens un tas pats, gribeju uzzinat, ar ko tie atshkjiras. Pasaucu pardeveju. Neko skaidru vinja man nepateica! tad prasiju, tad var but kursh ir viss pirktakais, pardotakais? Teica, ka visi... un ka man tagad izveleties? kas ta par atbildi. Ta ka vel steidzamies (jo biju ar draudzeni), panjemu vienu dargaku. Laipni apkalpoti pie kases, braucam uz solariju.Pa celjam uz solariju nolemu izlasiit, kas ir sastava.. un izradijas, ka krems ir domats lietoshanai pec solarija, vai pec mazgashanas - iedeguma paildzinashanai... galigi ne tas, ko vajadzeja. Labi, nodomaju, shodien apmainishu.. Atnakot atpakalj veikala Drogas teicu- ka steigaa nepareizo kremu panjemu! pardeveja atcerejas mani un teica - ta bij jusu izvele, nemainam!!! aizgriezos un aizgaaju.. Pati dziivoju arzemees, tur, var PILNIGI VISAS preces, IZNJEMOT PARTIKU apmainit var atgriezt atpakalj 24-29 dienu laikaa. un veikalaa pat neviens Jums neprasis, kaads iemesls... Un saucas, ka mes dzivojam Eiropas Savieniba... Vai tad pardevejai bij gruti man apmainit kremu? tur tads pats, tikai lietoshanai tieshi pirms solarija ir.. cena tada pati - 5.99 Ls. un tie nav nekadi 2 Lati. Tomer, laikam nekad nebusim saprotoshaki un izpalidzigaki...

S sisidra 03.01.2011

a kas tev traucēja izlasīt sastāvu pirms pirkšanas, nevis jau pa ceļam uz solāriju? :)

I Ilona 03.01.2011

Iesaku lietot tikai solārijā nopērkamos krēmus lietot, jo parastie veikalos nopērkamie nekam neder.
Vispār dīvaini kad neapmainīja - man bija tāda pati situācija, bet man apmainīja ( arī Drogās )

E Eseseseseseseses 03.01.2011

vienkarsi pirceja bija riebiga, tapec pardevejas ari ignoreja lugumu apmainit. kaarteejaa, kura kaut ko nav sapratusi un spejusi izlasit, bet vaino visus citus. un es pasaubitos, ka arzemees var apmainit kreema tubinjas, kuras ir atvertas tikai tapec, ka nepatika nevis tapec, ka tur ir kads defekts. tas nav drosi, mazums ko kads trakais tur ir sastradajis...

P podzija 04.01.2011

Jā vainīga Eiropas savienība un vēl Zatlers personīgi!

J Juris 04.01.2011

Es uz DROGAS Zolitūdē neeju!
Šie nevar normāli sniegu notīrīt pie sava veikala! Kauns!!

I Inese 04.01.2011

es arī tieši tajās Drogās Siguldā šad tad iepērkos un man pārdevējas vienmēr liekas ļoti laipnas un izpalīdzīgas. Un krēms, kas ir domāts pēc sauļošanas gan jau arī noderēs, lai labāks iedegums :)

H Ha-ha 04.01.2011

Drogas ir pašapkalpošanas veikals, ja Jums vajadzēja to krēmu, tad vajadzējas pašai to meklēt... Drogas veikalos ir tik daudz preces, ka būtu fantastiski ja pārdēvējas zinātu visu par katru preci ...

L Liene 05.07.2011

Es uzskatu, ka nav preces jāmaina. Piemēram, ja Tu samaini pa ceļam preci, vai ielej tajā kaut ko iekšā? Kas tad man tagad būs jācieš kaut kādas neizdarīgas pārdevējas dēļ, kura tagad nu sadomāja apmainīt preci. Pilnīgs sviests, vēl palasu, ka kādam samainītas preces. Viss vairāk nepirkšu Drogās neko, kas nav aizmarķēts, FUJ.

T ToLiene 05.07.2011

Ir pilni veikali samainīto preču, un šādi tu vari iedzīvoties kašķī vai mandavoškās.