www.sudzibas.lv Drogas Darbs drogās

Drogās - Darbs drogās

Tātad pieteicos darbā drogās. Aizgāju uz darba interviju utt. Viss kārtībā, likās ka viss būs forši. Tieši uz to laiku veikala vadītajai sākās atvaļinājums. Tad sākās iztrūkumi kasē ok samaksāju. No rīta aiznesu naudu sievietei vārdā "dzintra glaglaua" bija jāmaksā 8€ ar kautko protams no kartes nenoņemšu 8€ noņemu 10 uz ko man pajautā: " no kurienes tu katru dienu šito lielo naudu dabū? Tev vecāki dod? Vai kautkur citur? " es uzskatu ka tas paliek manā ziņa un nebūtu jajautā tādas lietas.. Tāda sajūta itkā es no kases zagtu 🤦🏽‍♀️ pēctam vienu rītu man pasaka ka nav uztaisitas atskaites par precēm no kā kāds atteicās un varēšu maksāt pilno summu par tām. Tas normāli? Ja prece paliek veikalā? Tad vel cilvēku Rindas un ja vēl neparzini kasi un visu pārējo labi tad ir kā ir jo neviens nenāks palīgā plus vēl pa to laiku jāpaspēj prece izlikt. Arī ejot prom ieminējos ja man kautlas vēl jamaksā tad ejot pie priekšnieces samaksāšu uzreiz pateica ka nav nekas jāmaksā. Dīvaini. Arī pēdējā dienā runājot ar priekšnieci ši dzintra atnāca ik palaikam un pastāvēja, paklausījās laikam lai nepasaku neko lieku.

Papildināts Bahahahaha 07.08.2022

Beigu beigās sapratu ka vairāk tur iztērēšu (jo par daudzko nācās maksāt)nekā kautko nopelnīšu..

Papildināts Bahahahaha 08.08.2022

P.s Ventspils lielais prospekts 3/5

08.08.2022

B

Drogas 09.08.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Noteikti risināsim radušos situāciju un sazināsimies ar Jums personīgi!

B Bahahahaha 12.08.2022

Aizmirsu ari pieminet ka pat darba līgumu neiedeva