www.sudzibas.lv Drogas Darba vide

Drogās - Darba vide

Labdien! Neiesaku nevienai darba meklētājai kā darba vietu izvēlēties veikalu "Drogas! " it sevišķi Krišjāņa Valdemāra ielā 145/1! Veikals mūžīgi ir pilnīgā bardakā, sākot ar ofisu, turpinot ar reģionālo darbinieku, kuru vada Aleksandra Podskočaja, veikalu vadītāji, kas aizvieto īsto prombūtnes laikā un kolektīvs vispār ir drausmīgs. To pat par kolektīvu nevar nosaukt, meitenes ir čūskas un intrigantes. Inventarizācijas šajā veikalā vienmēr ir bēdīgās, kā rezultātā darbiniekiem tā ir jāatlīdzina. Katru reizi atnākot uz darbu, jau stāv lapa par ieturējumu, tieši tas pats ar cigaretēm, tās mētājas groziņos pa stūriem, iztrūkumu gadījumā arī par to ir ieturējumi. Ofisu darbinieki paceļ balsi un vaino tevi zādzībās. Vecākā pārdevēja gandrīz nav, tāpēc visi pienākumi ir pārdevējam - konsultantam, strādāt var bez brīvdienām un to neviens nenovērtē. Tiek krāpta stundu likme svētku dienās. Ofisa darbinieki draud ar tiesām. Esošās meitenes ir slinkas. Ja saslimsti, tad slimības lapu nedrīksti ņemt, jo uzreiz negribi strādāt, piebildīšu, ka vispār nav kas strādā. Domāju labs ieskats, lai nestrādātu šajā uzņēmumā, kur nu vēl attiecīgajā veikalā!

12.06.2019