www.sudzibas.lv Drogas Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme

Drogās - Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme

Pēc darba nolēmu nopirkt matu krāsu Drogās, kas atrodas Lāčplēša un Brīvības ielas krustojumā. Pēcpusdiena - iegāju veikalā, veiksmīgi tajā veikala labirintā atradu krāsu. Pēc samaksāšanas konstatēju, ka manu jau nopirkto matu krāsu tīši/netīši paņēmusi iepriekšējā pircēja, atstājot savu pirkumu. Pievērsu jauniņās pārdevējas, šķiet, Nadežda :), uzmanību, stāstīju par notikušo un jautāju, kā šajā gadījumā rīkoties. Meitene sāka bērt teikumus: "Galīgi neatceros, kā viņa izskatījās (izmisīgi skatieni uz durvju pusi)...pagaidiet, varbūt drīzumā atnesīs atpakaļ...tie cilvēki galīgi neskatās, ko pērk utt.", uzsauca otrai pārdevējai, ko darīt. Tā otra atbildēja, lai atstājot telefona numuru, gan jau pazvanīšot, ja atnesīs atpakaļ. No sākuma notiekošo uztvēru ar smaidu. Pēc tam secināju, ka veikalā varu sēdēt visu dienu un gaidīt, pie tam abām pārdevējām ir absolūti vienalga par notiekošo. Pajautāju otrai pārdevējai, vai būtu iespējams atgriezt samaksāto naudiņu vai būtu kādi citi risinājumi. Man tika uzbrēkts, ka veikalam būšot zaudējumi. Teicu, ka rakstīšu sūdzību. Otrā pārdevēja gādīgi aizskrēja pēc papīra lapas un pusapgrauztas pildspalvas. Palūdzu, lai pasauc veikala vadītāju. "Atpeldēja" iespaidīgu apmēru būtne, vārdā Žanna (tā vismaz nobļāvās viena no pārdevējām), kas pavēstīja, ka šis esot pašapkalpošanās veikals un, ja esmu tik dumja un nespējot pieskatīt savas nopirktās preces, tad neko nevarot darīt. Ja gribot, varu rakstīt sūdzību. Pēc šī secināju, ka nav jēgas turpināt sarunu un godīgi atdevu iepriekš iedoto sūdzības rakstīšanai paredzēto pildspalvu. :) Sabojāju sev dienu un uzdāvināju A/s "Drogas" 5 ls. Visvairāk satracināja vienaldzīgā attieksme, mazāk notikums pats kā tāds.
Stāsta morāle - iepērkoties šajās Drogās, lieciet, lai pārdevēja Jūsu nopirktās mantiņas uzreiz liek Jūsu personīgajā maisiņā vai arī pēc nopīkstināšanas izķeriet tās no pārdevējas rokām. Esiet uzmanīgi, mīļie, lai neiznāk iepazīties ar Žannu&Co Drogās Brīvības 58!

K

A aga 20.06.2009

:D

E Endija 20.06.2009

Man Drogās aizmirsa tā kasiere zobu diegu ielikt maisiņā, kad atnācu mājās, tad tik faktu konstatēju.

P pufa 20.06.2009

Verai. pardevējs/-a neesu-, ja būšu, ceru, ka mūsu ceļi nekrustosies.
Vēl vairāk ceru, ka arī nekad nenāksies pārkvalificēties uz pārdevēju, bet šodien dzīve ir tāda, ka nezini, kas būs rīt, tāpēc vajag staigāt pa zemes virsu gan starp iespaidīgiem, gan miniatūriem cilvjiem.

P Piekrītu 21.06.2009

Kristīn/Vera es domāju, ka nevienu kasieri tava matu krāsa neinteresē un unikāls gadījums būtu, ja viņa skrietu pakaļ vai atdotu naudu! Pašai jāseko līdzi savām mantām!!! Un jārisina savas problēmas! Ko tik stulbu nekad vēl neesmu dzirdējusi!

P Piekrītu 21.06.2009

Tu tiešām nēesi normāla! Kura pārdevēja vai kasiere satrauksies par tavu preci? Ja tu jau esi samaksājusi, tā ir tava prece un tev pašai viņā jāuzmana. Ja tu vēl nebūtu samaksājusi, protams, ka viņa tai sekotu līdzi, jo varētu rasties iztrūkums, ja to nozagtu. Bet kad esi samaksājusi tad viņai ir p***j uz tavu matu krāsu un viņa ar tādām ņurņām neies nervus beigt! Tad varēji pati uzreiz skriet tai sievietei pakaļ, diezvai viņa skriešus metās bēgt ar tavu krāsu. Un kā tu rakstīji viņa atstāja savu preci, tad ganjau pēc laika atnāca atpakaļ un atdeva tavu krāsu un paņēma savu preci!

Mamma 21.06.2009

Nav labi kraasot matus, veel tik jaunaam meiteneem. Labi ka taa kraasa pazuda. Buusi skaista un veseliigaaka. Labaak padomaa par savu iekseejo skaistumu!

H haahh 21.06.2009

jaa, tieshaam smags gadiijums...

Z Ziloņdraugs 22.06.2009

Es ar savu ziloni aizgāju uz Drogām un abi nopirkām zobu pastu

Z Ziloņdraugs 22.06.2009

Zilonis maitas kauls aizmirsa to paņemt

Ko lai mēs tagad darām?

A A 23.06.2009

Ai, Ai! Nu ko darām?

N nati 23.06.2009

Bet es gan uzskatu, ja cilvēks nopircis preci (nav svarīgi vai ta ir matu krāsa vai kas cits) un ir samaksājis par šo pirkumu naudu, tad arī pa veikala durvim viņam jāaiziet ar pirkumu!!! Interesanti lasīt komentārus ka pircējs pats vainīgs, ka tāja brīdi, kad pardēvēja atstāja pirkumu otrā kases galā, pircēja maksāja naudu?!? Bet kad samaksāja pirkums pazuda! Ja ar kādu no šim gudriniekiem ta notiktu, tad uzreiz viedoklis mainītos:)
Es gan par taisnīgumu un par savam tiesībam gatava cinīties, tapat ka sudzības autore!!!

V varaselite 23.06.2009

man tā ir gadījies, ka citā veikalā pircēja aiz pārskatīšanās ieliek prikumu sev somā. Labi, ka zibenīgi noreaģēju. Viņa esot automātiski krāmējuis iekšā mantas.

A aga 23.06.2009

izskataas ka raksta autore atkal maina vaardu:P

P pufa 23.06.2009

Janci! Mēs tevi ieceļam par galveno redaktoru!

P Piekrītu 24.06.2009

Kādas tur tiesības? Tiesības bija noķert pircēju kura bija paņēmusi preci! Veikala vadība varētu sūdzēt tiesā par izspiešanu, ja pircēja pieprasija atdot naudu vai preci par viņas neizdarību! Vai arī tīri oficiāli varēja izsaukt apsardzi/policiju un pēc videonovērošanas kameras ieraksta sastādīt zagles fotorobotu un ielikt meklēšanā :)))))))

J josivs 24.06.2009

...un tas viss 5 latu vērtas matu krāsas dēļ:D

K Kleo 24.06.2009

Pieci lati jau nu gan nav nekāds sīkums! Protams, ka sūdzības autorei tagad jāpērk jauns iepakojums un atkal jaizdod 5 lati. Tāpēc, ja Josivam naudas daudz, lai uzdāvina viņai tos 5 latus.
Par gadījumu runājot, domāju, ka taisnība ir tiem, kuri saka - sievietei pašai bija savi pirkumi jāuzmana. Veikalam šajā gadījumā nav jākompensē nauda vai jādod jauna prece. Un apvainot kasieri par neuzmanību ir pilnīgi nepamatoti. Meitenes taču piedāvāja piezvanīt, ja krāsu atnesīs atpakaļ. Ko tad vēl gribēt? Nevar taču zināt, kāpēc iepriekšējā pircēja krāsu paņēma - aiz neuzmanības vai speciāli. Ja neuzmanības dēļ, tad iespējams arī atnesa atpakaļ, bet nedomāju, ka meitenes pēc šādas autores uzvedības vairs viņai zvanīja vai arī viņām interesēja preci atdod īstajai pircējai. Tā kā nevajag būt riebīgām cacām, bet normāli komunicēt ar citiem cilvēkiem, nenicinot viņu zināšanas un ārējo izskatu, jo īpaši, ārējo izskatu.

A aga 24.06.2009

Es iisti nesaprotu.lasot saprotu, ka iepriekseejaa pirceeja ir sajaukusi pirkumus, bet te LIGITAS KUNDZE runaa par policijas izsaukšanu.:D:D Raksta autorei-Vai gadienaa nebiji paalii???????šitais raksts uzdZen smieklus!

J josivs 24.06.2009

5 Ls mūsdienās ir liela nauda, arī man, tā kā nevajag:(
Mans joks bija par to, ka jāveic federālā izmeklēšana, fotorobota satādīšana u.t.t., lai atrastu, izskaitļotu to nelietīgo sievieti, kas tīši/netīši paņēma Kristīnītei matu krāsu...