www.sudzibas.lv Drogas Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme

Drogās - Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme

Pēc darba nolēmu nopirkt matu krāsu Drogās, kas atrodas Lāčplēša un Brīvības ielas krustojumā. Pēcpusdiena - iegāju veikalā, veiksmīgi tajā veikala labirintā atradu krāsu. Pēc samaksāšanas konstatēju, ka manu jau nopirkto matu krāsu tīši/netīši paņēmusi iepriekšējā pircēja, atstājot savu pirkumu. Pievērsu jauniņās pārdevējas, šķiet, Nadežda :), uzmanību, stāstīju par notikušo un jautāju, kā šajā gadījumā rīkoties. Meitene sāka bērt teikumus: "Galīgi neatceros, kā viņa izskatījās (izmisīgi skatieni uz durvju pusi)...pagaidiet, varbūt drīzumā atnesīs atpakaļ...tie cilvēki galīgi neskatās, ko pērk utt.", uzsauca otrai pārdevējai, ko darīt. Tā otra atbildēja, lai atstājot telefona numuru, gan jau pazvanīšot, ja atnesīs atpakaļ. No sākuma notiekošo uztvēru ar smaidu. Pēc tam secināju, ka veikalā varu sēdēt visu dienu un gaidīt, pie tam abām pārdevējām ir absolūti vienalga par notiekošo. Pajautāju otrai pārdevējai, vai būtu iespējams atgriezt samaksāto naudiņu vai būtu kādi citi risinājumi. Man tika uzbrēkts, ka veikalam būšot zaudējumi. Teicu, ka rakstīšu sūdzību. Otrā pārdevēja gādīgi aizskrēja pēc papīra lapas un pusapgrauztas pildspalvas. Palūdzu, lai pasauc veikala vadītāju. "Atpeldēja" iespaidīgu apmēru būtne, vārdā Žanna (tā vismaz nobļāvās viena no pārdevējām), kas pavēstīja, ka šis esot pašapkalpošanās veikals un, ja esmu tik dumja un nespējot pieskatīt savas nopirktās preces, tad neko nevarot darīt. Ja gribot, varu rakstīt sūdzību. Pēc šī secināju, ka nav jēgas turpināt sarunu un godīgi atdevu iepriekš iedoto sūdzības rakstīšanai paredzēto pildspalvu. :) Sabojāju sev dienu un uzdāvināju A/s "Drogas" 5 ls. Visvairāk satracināja vienaldzīgā attieksme, mazāk notikums pats kā tāds.
Stāsta morāle - iepērkoties šajās Drogās, lieciet, lai pārdevēja Jūsu nopirktās mantiņas uzreiz liek Jūsu personīgajā maisiņā vai arī pēc nopīkstināšanas izķeriet tās no pārdevējas rokām. Esiet uzmanīgi, mīļie, lai neiznāk iepazīties ar Žannu&Co Drogās Brīvības 58!

K

J josivs 17.06.2009

Bet ko gan Naģežda un Žanna varēja iesākt? Noticis pārpratums, un Jums nav tiesī bu prasīt šim veikalam 5 Ls!

K Kristīne 17.06.2009

Man "prieks" par mr. Josiva pozitīvo komentāru. Kā jau teicu, izveda no pacietības riebīgā šī veikala komandas attieksme. Starpcitu, jāuzslavē Drogu meitenes Avotu ielas veikalā. Vnk lieliskas :)

J josivs 17.06.2009

Par to, ka Jums ''prieks'' es nemaz nešaudos.
Attieksme pret pircēju ir ļoti svarīga, tai jābūt laipnai un jaukai, tam es piekrītu, bet notika pārpratums (pēc Jūsu sūdzības varu spriest):)):)):)):)) Ceru, ka iesirmās saknes jau nokrāsojāt, un aizmirsāt šo lielo Žannu un neforšo Naģeždu:)Veiksmi:)

K Kristīne 17.06.2009

Nop...mati vēl iepriekšējā krāsā, bet sirmu matu sakņu gan nav...vismaz pagaidām. :D

J juris 17.06.2009

Kristīne! tev pašai savas preces jāskatās, veikals nu galīgi nav vainīgs, nezini kas pa laikiem tagad? Visur zog, tāpēc jābūt īpaši uzmanīgai. Nejau veikals to krāsu paņēma, bet iepriekšējā pircēja.

A aliass 17.06.2009

Vēlreiz rūpīgi izlasīju sūdzību un nevarēju saprast, kurā brīdī izpaudās tā riebīgā veikala komandas attieksme???Vai tad, kad uzstājāt, lai atdod Jums 5ls???Nu bet protams, es arī kļūtu riebīga, ja man bez iemesla kāds sāktu 5ls prasīt.Jūs esat uzvedusies kā pastulba kaza, ja domājat, ka tā bija veikala vaina, ka iepriekšājā pirceja nocopeja Jūsu matu krāsu...

V Vera 19.06.2009

Nedomāju gan, ka man vienlaicīgi būtu jānorēķinās par pirkumu un jāskatās, ka tik kāds nepaķer manu pirkumu! Tā nu ir veikala neizdarība, manuprāt :)! Pie tā būtu jāpiedomā(pārdevējam)-it sevišķi šajos laikos un šinī valstī(diemžēl)!Domāju, ka veikalam bija jākompensē zaudējums!

A aga 19.06.2009

lasu un smejos:D iedomaajos mazliet savaadaaku gadiijumu, piem iepeerkos Rimi(lielveikalaa), rindaa daudz cilveeku, samaksaaju par pirkumu, cenšos aatri salikt visu ieprkuma maisiņaa, bet steigas dēel aizmirstu kko ielikt...aizejot maajaas konstateeju, ka kkaa nav, ka esmu aizmirsusi steigaa kko ielikt, skrienu uz veikalu un bauroju, kaadeel paardeveeja nepiefikseeja, ka esmu kko aizmirsusi panemt:D:D:D:D:D

Kristiin piedod, bet ar tevi kaut kas tiesaam nav kaartiibaa!!!

Pašai sava manta ir jaasargaa, un ko tad tai paardeveejai vajadzeeja dariit???

pamest vietu pie kases aparaata, mesties pa durviim araa un saukt skaļaa balsii-KAS PANEEMA SVESU IEPIRKUMu???:D Vai arii uzdaavinaat jaunu matu kraasu????????????

D dubultniece 19.06.2009

Kristīne ir viena un tā pati persona, kas Vera

P pufa 19.06.2009

Kāpēc pārdevējām būtu jākompensē nevērīgā attieksme pret savu pirkumu. Skaties līdzi, ko pērc, kur liec, kas ņem. un kas lai zin- varbūt tā bija tava draudzene-sabiedrotā, moš speciāli izstrādāta iepirkšanās shēma- nahaļava pie matu krāsas tikt. Uz pieres raxtīts nevienam nav, cik godīga, balta un pūkaina. Labi, ka nepasūdzējies, ka ne tādas krāsas un faktūras papīru atnesa sūdzības raxtīšanai. Savas neveiklības dēļ viss liekas sabiezinātās krāsās..., un kas tā par modi- raxturot cilvēku apmērus, ja kāda nepatika pret iespaidīgiem vai miniatūriem izmēriem- paturi pie sevis.

P Piekrītu 19.06.2009

Pilnīgi piekrītu. Pēc maksājuma veikšanas šī prece ir jūsu un jums pašai viņa jāuzmana. Protams, ka kasierei ir vienalga un vīņa nemetīsies ārā pakaļ jūsu matu krāsai. Un ar kādām tiesībām var prasīt atmaksu vai jaunu krāsu? Un kurš maksās par viņu? Kasiere? Jāmācās sava nolaidība un neizdarība kā arī konflikti risināt pašam.

A aga 19.06.2009

kristin, nolaidies uz zemes

A Aina 20.06.2009

Protams peec rakstiishanas stila spriezhot, Kristiine un Vera ir viena un taa pati persona.Taatad, Kristiine-Vera, Tu esi vienkaarshi izlutinaata, kashkiiga mamzele, kura pati nezina, ko grib.Kaada velna peec paardeveejaam buutu jaapieskata Tavas mantas, ko?Varbuut vinjaam jaasargaa arii Tava sominja vai veel kaut kas, lai Tev to neaiznes no degungala?Jaa, biezhi lielveikalos ir lietas, par ko ir veerts kashkeeties, tachu shii jau nu nebija taa.PAARDEVEEJAS PIENAAKUMS NAV SKATITIES TAVAS MANTAS.Kaa tavupraat vienlaiciigi var straadaat ar kasi un veel vakteet, kur paliek noskeneetaas preces?Tu vispaar apjeedz, ko runaa?Noteikti tikai sabojaaji dienu veikala darbinieceem.Un veikala vadiitaaja ljoti pareizi izskaidroja Tev situaaciju.Kas paardeveejaam Tavupraat bija jaadara, kameer Tu tur seedeeji un gaidiiji(par Tavu aprobezhotiibu un stulbumu vien jau liecina tas, ka Tu tur SEEDEEJI UN GAIDIIJI), jaatin atpakalj kameras, jaataisa pirceejas fotorobots un jaadodas mediibaas pa pilseetu, vai kaads nav redzeejis kundziiti, kas panjeema TAVU kraasu?Ja uz kaadu vareetu dusmoties shajaa situaacija, tad vieniigi uz ieprieksheejo pirceeju, kura steigaa pakjeera to kraasu, par ko Tu izsakies, ka TIISHI vai netiishi...Nu kaada velna peec kaadam tiishi jaanjem matu kraasa taadaa tonii, kaadu Tu esi izveeleejusies?Vareetu saprast, ja taas buutu daargas smarzhas u.tm., nu bet ne jau matu kraasa, to katrs sev izveelas individuaali.Taatas ir absoluuti skaidrs, ka notika paarpratums steigaa, neuzmaniibas deelj utml.Bet Tu te cepies kaa kapriizs skukjis, sabojaa dienu cilveekiem un veel raksti muljkiibas interneta portaalos.Jebkuram normaali domaajosham cilveekam ir skaidrs, ka iisti normaala Tu jau nu neesi.Parasti info shajaa portaalaa vnk izlasu un komentaarus neievietoju, nu bet shis gadiijums ir unikaali tizls.

V Vera 20.06.2009

Jūsu fantāzija ir apbrīnojama!Tiešām uzjautrinoši palasīt:)! Un tāda sajūta, ka raksta pārsvarā veikalu darbinieces!Ārprāts-cik tālu var aizdomāties! Lai jums visām veicas savu pirkumu "vaktēšanā"!

! !!!!! 20.06.2009

Pardeveja nedriksteja kopa likt abus pirkumus tur ir pardevejas kluda... ja vien vina lika kopa... ja bija cita nodalijuma tad tiesham pardeveja nau vainiga un pashai vien bija jaskatas savs pirkums ta taksh ir Riga tur viss kas tev pieder ir jauzmana... savadak atgadas tadi divaini notikumi:)

A aga 20.06.2009

Varbūt, ka te arī raksta kāda pārdevēja..Bet ja tas tevi apmierina informēšu, ka straadaaju tieslietu sistēmā.šis samurgojums, ko esi sarakstījusi, parāda(piedod, ka tā saku)Cik es stulba!Nevienam nav jaatbild par tavu jau samaksāto preci.Un nevajag te fantazēt, ka speciāli paņēma tieši tavu matu krāsu!Un, tas, ka tu publicē darbinieču vārdus, parāda, ka esi neaptēsta aita.'Ja tas būtu nopietni, tad Tu būtu publicējusi savu vārdu uzvārdu!

A aga 20.06.2009

HI hi, ka tik pati neesi tusne, ja ta izskies.Visa mana gimene nirdz par sito atgadijumu

J josivs 20.06.2009

''Starpcitu, jāuzslavē Drogu meitenes Avotu ielas veikalā. Vnk lieliskas :)'' Vai tikai šeit nav kāds personisks aizvainojums, konkurence, kas liek raktīt šāda veida ''sūdzību''??

. ....kl 20.06.2009

Cik es esmu Drogās iepirkusies, tad tur vienmēr kasiere pati saliek preci maisiņā.

A A 20.06.2009

Nezinu, nezinu! Parasti baigās, problēmas - valodu nezina, pircējus pārprot!