www.sudzibas.lv Draugu autoskola Šī nav sūdzība, nepieciešami ieteikumi

Draugu autoskola - Šī nav sūdzība, nepieciešami ieteikumi

Esmu apskatījusi daudzas autoskolu mājas lapas, un pagaidām vairāk sliecos uz Draugu autoskolu. Tad nu lūk, vai kādam ir piredze ar šo autoskolu? Kādi ieteikumi? Bet varbūt kāda cita labāka autoskola ko varat ieteikt?
Būšu ļoti pateicīga par atbildēm un ieteikumiem.

M mi 14.08.2009

SIA Vanags

I inguna 14.08.2009

No domaaju ka nenozeelosi ja aiziesu uz Draugu autoskolu, es pabeidzu, man patika un 3 meeneesju laikaa tiku pie tiesiibaam, instruktors prasiigs, stingrs maaca taa lai ar iespeejami mazaak brauksanas nodarbiibaam tiktu cauri, nekaadi mistiski maksaajumi nav, viss skaidri tiek pateikt par ko un cik jaamaksaa. Taa kaa veelu veiksmi. Mans padoms uz lielaam skolaam nevajag iet, sis man bij otrs meeginaajums, pirms tam Vanagaa, bet nesekmiigi.

D diana 25.11.2009

Varu ieteikt CITU AUTOSKOLU, Jelgavā, Driksas ielā 1 - LABĀKĀS NAV!!!

J Jānis 25.11.2009

Jā, piekrītu par Citu Autoskolu- tiešām laba autoskola.
Skolā instruktori visu izskaidro līdz pēdējam sīkumam, tā lai visi skolnieki saprot. Kā arī braukshanā instrukotri ir prasīgi, bet saprotoši un augstā līmenī, paskaidro ja kaut kur ir kāda kļūda un paskaidro līdz tā kļūda tiek izskausta. Un viss tiek parādīts ar piemēriem, kuros skolnieks pats var vizuāli redzēt kā tam pareizi jābūt. Ari instruktori ir laipni, pretīmnākoši un draudzīgi, kas arī man, personīgi, ļauj ļoti brīvi justies autoskolā un arī braukšanā.
Esmu ar visām četrām par "Cita Autoskola"!!!

A Arnis 24.12.2009

Iesaku sākt no otra gala, tātad jāsameklē instruktors kura vadībā gribētos mācīties un viņš tad arī ieteiks skolu.Šis tiešām ir ļoti nopietns process.Vēlu veiksmi.

R Raitis Beikmanis 29.11.2022

esmu instruktors,kurš sadarbojas ar Draugu autoskolu-maza autoskola,kur nav nekādu sarežģījumu un apslēptu maksājumu-viss ir ļoti vienkārši-ir piejams automobilis ar mehānisko un ar automātisko pārnesumu kārbu. Raitis tel.26057750.

A aldis 11.01.2010

noteikti ne CITU AUTOSKOLU, jo būs vēl sliktāk, tad jau uz SIA Vanags

T Toms 31.01.2010

Pabeidzu Draugu autoskolu aptuveni pusotra meenesha laika. Esmu tiesaam apmierinaats, jo tiku cauri ar maziem ieguldiijumiem. Mazas grupas, taapeec baigi labi katram var paskaidrot ko nesaprot. ar instrruktoru ar nebija probleemas...
IESAKU!!

V Vineta 04.08.2011

Noteikti iesaku Draugu autoskolu - direktore iepriekš strādāja autopriekā - teoriju mācijā - perfekta kā skolotāja - zin un māk iemācīt un izskaidrot
viņas vīrs instruktors - arī māca ļoti labi - pēc muļļāšanās pie Autoprieka instruktora Peršina, pārgāu pie šī instruktora - ideāli - 3 nodarbības, piekam tai skaitā mašīna ar benzīnu, nebis dīzeli un varēju mierīgi nokārtot CSDD eksāmenu ar 1. reizi esot no tiem, kas iepriekš vispār nav braukuši līdz autoskolai...

S sanita 02.01.2012

Noteikti iesaku! Tur ir mazas grupas...izskaidro visu, pieiet pie katra individuāli! Attieksme no Gintas-teorijas pasniedzējas, super!:)
Ieteicu vienai draudzenei-viņa ļoti apmierināta ;) tāpat kā es biju! CSDD teoriju noliku ar pirmo reizi:)
Lai viņiem veicās:)

L Labdaris 23.11.2015

Pēdējā laikā šī autoskola sākusi haltūrēt, praktisko apmācību velk garumā.Jānis Vītols bija labs instruktors, tagad vairs nav labs.Ieteicu viņu draugam.Draugs brauc labi, bet uz eksāmenu nelaiž.Ieteiktu meklēt citu autoskolu.