www.sudzibas.lv Draugiem.lv Viens no populārākiem un stulbākiem saitiem

Draugiem.lv - Viens no populārākiem un stulbākiem saitiem

Viens no populaaraakiem un stulbaakiem saitiem ir www.draugiem.lv . Lielaakoties atverot saitu redzu pazinjojumu: "Atvainojiet!
draugiem.lv šobrīd nav pieejams..." Kas par ideotiem tur straadaa, pilniigi lameri, palaidushi savu sisteemu uz MySQL servera datu baazes, kura NEVAR pavilkt taadu apjomu. MySQL ir bezmaksas serveris, vinji pelna ne pa jokam, bet nevar uztaisiit saitu, kas straadaa. Kaada velna peec veel shiem jaamaksaa par saita statistikaam utt shie izturas pret lietotaajiem kaa pret meesliem: "neviens jums nelika maksaat", shie saka.

L L.G. 20.12.2008

Viss ir kārtībā, problēma tiešām bija interneta pieslēgumā.

A Asy 05.01.2009

Es ar nesaprotu kāpēc manu profilu bloķēja 3 gadus bij viens un tas pats vārds, bet šie man saka ka nau pareizi uzrādīts vārds, kur tad bijāt visus šos 3 gadus? Pasūtīju albuma statistiku, naudiņu paņēma statistiku aizmirsa iedot. Krāpnieki.Rakstīju vairākas vēstules, bet nekā pārsvinējās svētkus laikam.Jo cita izskaidrojuma nau.Halucinacijas, pie daktera vajag aiziet un tad tik pie darba.

M Meitene 17.01.2009

:D Nomainiet interneta pieslēgumu un viss būs labi!Nevajag ņemt pašu lētāko pakalpojumu, tad sūdzību nebūs!

A alexa 17.01.2009

man bija viss kārtība, līdz brīdim kad parādījās pirmais slepenai pielūdzējs. interesanti taču, kas viņš tāds ir- ok, aizsūtīju sms- uzzināju. nākamajā dienā atkal jauns slepenais- ok aizsūtīju sms- uzzināju, bet šī cilv. profilu es pat apskatīties nevarēju, jo viņš man nebija draugu draugu draugu draugos... aizrakstu tam cilv., prasu, vai viņš man bija kā slepenais pielūdzējs- viņš saka, ka neesot. nu tad kāda velna pēc viņš man uzrādās kā slepenais pielūdzējs??? laikam draugiem.lv arī krīze, ka mēģina šitādā veidā izvilkt no cilvēkiem naudu- nu kaut vai tos 50 sant. --gan jau būs tādi muļķi kā es, kas parakstīsies uz visu šito lohotronu. tagad man katru dienu- jauns slepenais pielūdzējs- ja tā tas atkārtosies- būs vien jāsūta vēstule administrācijai :D smieklīgi ir tas, ka man pat bildes nav draugos, bet tāpat slepenie pielūdzēji nāk un nāk :D:D:D

S [email protected] 17.01.2009

Viss bija ok, bet... Pirms Ziemassvetkiem noblokeja manu profilu (neesot noradits uzvards)... Ok, es piekriitu, bet vai tad nevareeja vismaz pabriidinat? Biju loti apbedinata par sadu attieksmi. Sodien ir 18. janvaris - man profils nav atblokets. I-netaa noraditais kontakttel. neatbild. Uzvardu esmu pierakstijusi. Pats apbedinosakais visaa sajaa lietaa ir tas, ka paliku bez daziem apsveikumiem sveetkos, kaa arii citus neapveicu. :( Skumji...

D Dr.Akula 24.01.2009

Kas tas ir "draugiem.lv"

I ingus 08.02.2009

Ha, mani nobloķēja un tagad jau negib bloķet vaļā. sāk krist uz nerviem. kad jamaksā par statistiku, tad viņi ir ļoti precīzi un tās noslēgšanos līdz ko laiks beidzas, bet kad no viņiem ko vajag...
vienreiz man nedarbojās profils, uzrakstīju, ka neiet, atbildeja man kaut kāda resna (es atvainojos, bet viņa bija ne tikai fiziski, bet arī garīgi tāda), ka esot mana datora vaina. lai iesledzot cookies. Tikai visas parējās lapas strādāja, un cookiji nebija atslēgti.

L Līga 20.04.2009

Katram portālam var gadīties kļūmes. Tas ir pašsaprotami, , jācenšas izprasti arī otru pusi, ne tikai nosodīt, tāpēc jau bieži rodas konflikti, ka nepadomājam. :D
Un draugiem.lv telefonu vienmēr var sazvanīt. Ar "vienmēr" es domāju darba laikā. Padomājat paši ne jau diennakti tur birojā kāds sēž un risina problēmas.
Esmu zvanījusi un arī braukusi tur. Tur tiešām cilvēki sytādā, lai padarītu portālu labāku un iepriecinātu lietotājus!
Es, piemēram, pakaplojumiem, kas man neinteresē, nemaz nepievēršu uzmanību un vnk ignorēju (Slepenais, albuma statistika u.c.).
Ja citiem tie patīk, lai tač lieto. Katrs izvēlas, to, ko grib, tāpēc jau portāls ir daudzveidīgs, lai pēc iespējas izpatiktu visiem. Taču allaž jau būs kāds neapmierinātais.

š šeherezade 22.04.2009

Man arī ar draugiem.lv nekad problēmu nav bijis, vajag normālu neta pieslēgumu un datoru iegādāties, nevis ar pēckara kompīšiem vēl strādāt...:D:D:D

R RX 22.04.2009

Bet par tiem slepenajiem pielūdzējiem gan ir šauts pār strīpu. Es jau diezgan ātri apjēdzu, ka tās meiteņu bildes ar apstiprināt/noraidīt man sūta ne jau pašas meitenes, bet kompis randomā izvēlas lietotāju bildes, un tad tās parādās manā lapā.
Tātad arī mana bilde klejo kaut kur pa Latvijas meiteņu kompjiem bez mana akcepta. Kaut kā nezolīdi tas viss.
Būtu laiks, draugiem.lv par šo pasākumu varētu sataisīt ziepes, ja vien kaut kur maziem burtiem nav rakstīts, ka mans foto ir draugiem.lv īpašums, un viņi ar to var darīt dajebko - arī likt pie seksa pakalpojumu sludinājumiem.

F femme 23.04.2009

ar draugiem.lv nekad nav bijis nekādu problēmu. palasot komentārus rodas iespaids, ka pie datora sēž vienkārši idioti, kas neko nejēdz :) sorry

L lieniite 08.05.2009

man ari nobloķēja tikai tādēl ka nav uzvārda, es izlaboju protamas... un tad aizsutiju 5 vestules lai atblokķē !
es uzskatu ka tas ir stulbi ka vinji piesienas tadiem sikmiem, lai vinji vispirms piesienas acim redzamajiem Fake profiliem, kas sastada bez maz vai pusi no portala lietotajiem !

к Какашка 08.05.2009

Лучше так чем ебальники друг другу разбивать.

B baibiņa 08.05.2009

Ko jūs visi te pīkstat!!!Nu nepatīk un neapmierina šis portāls, nelienat un vācaties nafig!Tos, kurus viss apmierina lietoja, lieto un lietos!P.S.Nav spiesta lieta!

Z Zuze 15.07.2009

Nekad nav bijušas līdzīgas problēmas...nez nez

S Samanta 26.04.2011

Man pat vairs NEATVAINOJAS :) vienkarsi kops lieldienam vienigais saits draugiem .lv UK neatveras :(

V vasja 26.04.2011

Man gan viss ir kārtībā..viss strādā, vis atverās.

M Marija 26.04.2011

Vai Tu dzivo UK un kur ?Kads Tev ir interneta pieslegums, ja Tev darbojas, jo daudziem nedarbojas