www.sudzibas.lv Draugiem.lv Profila dzesana

Draugiem.lv - Profila dzesana

Sodien atklaju, ka mans profils ir dzests. Biju saglabajusi svarigus talruna numurus ,,vestulu melnrakstos,, , nerunasim par to, ka visa info ir pazudusi , ari albumi ar milam bildem. Rakstot no mana berna profila Draugiem.lv , kas ir noticis(jo mans profils ir izdzests,es nevaru rakstit no sava profila ) tika izdzests mana berna profils. Visvairak sap sirds par bernu, jo es vinam paludzu uzrakstit no vina profila. Stulbs, nezeligs joks no Draugiem.lv puses. Vins tagad raud par iemaksatajam spelitem , kuru naudu ir zaudejis. Vai ir kada iespeja sudzeties par so vietni ? Esmu loti nikna

Ontūns 18.02.2015

Bērnam nav jāsēž draugos. Bērnam ir jālasa grāmatas, jārotaļājas svaigā gaisā un jāpavada laiks ar vecākiem.

Ontūns 18.02.2015

S sanyyyy 18.02.2015

Tur neiet runa par pedagogiju, ja suti kadu lasit, iemacies pats lasit. Iet runa par mammas sajutu, kad raksta no berna profila un berna profilu neadekvati izdzes. Cik lauka berns iet un cik lasa gramatas nav minets, tad ka tu vari zinat ka berns to nedaea

J Jānis Reveliņš 20.02.2015

Ieejot draugiem.lv mājaslapā, lapas apakšā ir sadaļa ar maziem burtiem "palīdzība" tur arī griezieties ar saviem jautājumiem.

S sanyyyy 20.02.2015

Palasi sudzibas vai rakstot, zvanot kas taja vietne ir mainijies. Ne jau es tikai zvanu, rakstu viniem. Te tadu ir daudz. Protams, ari seit nav jegas rakstit, bet kur tad ?