www.sudzibas.lv Draugiem.lv Profila bloķešana

Draugiem.lv - Profila bloķešana

Nesaprotu, kas par lietam!Piereģistrejos portala draugiem.lv un mani nobloķeja tipa par nepiedeniģo izturešanos pret citiem lietotajiem. Kut kads marazms. Nebiju ne feiks, ne nenodirsu nevienu un še tev.Manas acis tas portals ir smagi krities.

E

A Anda 30.04.2009

man gan liekas, ka šiem vajadzētu painteresēties, kas lietotājiem nepatīk, jo, ja tik lepni, tjipa nepatīk dzēsies laukā, tad kas tur būs tālāk?-daudzi arī sāks dzēsties, jo nekas tur īpasi foršs nav, tikai tas, ka nav zināms analogs portāls.

I ieva 02.05.2009

Piekritu, man bija tiesi tapat...mani blokeeja neparko...un pec tam jasak viss no jauna, lai varetu atslaukt no cilvekiem [slēpt]@

K kkk 02.05.2009

tev var but gan vards, gan uzvards..bet tevi noblikee tik un taa...jo vini jau neparbauda to informaciju, kads akstoties pasudzas un viss, esi noblokets uz paris dienam, man taa arii ir bijis!

U Uldis 02.05.2009

Viņi dzēš ārā jaunos lietotājus, kas nepasūta bilžu galerijas vai citas fīčas!

A Anna 06.05.2009

Man ari bija lidzigi ka Simonai, tad es viniem piezvaniju uz biroju, vini atblokeja, tad atkal noblokeja, tad man vel bija japapildina kredits, lai nomainitu vardu!

U Urla 06.05.2009

Совсем пацаны страх потеряли!

A anedina 07.08.2009

piekrītu - kaut kāds marazms - nobloķēja it kā tāpēc, ka uzvārda nav...muļķības...un atbildi arī nekādu nesniedz...varu tikai paskatīties pati savus albumus, bet citu neko...un skatīties, kā krājas atsūtītās vēstules...

U uldis 10.04.2010

Manu profilu nobloķēja sakarā ar to ka vards un/uzvards neatbilst prasibām, bet tad man jāsaka...iepriekš tak viss bija ok.Domāju, ka tādos gadījumos vajadzētu iepriekš pabrīdināt ka profils tiks bloķēts citādi pec tam nevar saprast kas jādara nekādu īpašu paskaidrojumu nav.Lietotāji vienkārši var apvainoties un sākt dzēst ārā savus profilus un tur vairs neatgriezties, un pāriet piemēram uz one.lv

P plangonologist 11.04.2010

Sveiki! Vai kads varetu atsutit ielugumu, jo man kontu noblokeja, ludzu!! [slēpt]@gmail.com

I Iveta 12.04.2010

Nesaprotu, ja kādam kaut kas tik ļoti nepatīk, ir taču arī citi portāli???

R rojs2 12.04.2010

Tā no viņu puses nav nekāda atbilde - nepa'tik dzēsies ārā. Viņi saņem naudu par daudziem pakalpojumiem. tā ka pret klientiem jāizturas ar cieņu. Daži pakalpojumi gan ir vienkārši stulbi - piemēram, tie pūpoli uz profila bildes lieldienās. Un tad prasa naudu, lai uzzinātu, kas to tur uzlicis...

J JOns 12.04.2010

Pesimists redz tumšu tuneli.
Optimists redz gaismu tuneļa galā.
Reālists redz, ka no tuneļa strauji tuvojas vilciens.
Un tikai mašīnists redz, ka trīs mudaki sēž uz sliedēm.

Vagons Komā 28.12.2020

Un pasažieri ir parubijušies

V Vladimirs 12.04.2010

Pesimists redz tumšu tuneli.
Optimists redz gaismu tuneļa galā.
Reālists redz, ka no tuneļa strauji tuvojas vilciens.
Un tikai mašīnists redz, ka trīs mudaki sēž uz sliedēm.

B Breksis 15.04.2010

Shēma ir izstrādāta pareizi.Visi taču maksājat, pasūtat, u.t.t.Ko visi tur atraduši?Naudas par daudz?Savedat kārtībā veselību!

L Lelde 15.04.2010

Es jau gadiem ilgi esmu draugiem.lv un nekadu problemu.

E essss 18.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

E essss 19.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

Teris 09.05.2012

Reizēm draugi.lv vakaros ir tik lēni.Man tomāties tāpēc ka ir tās bezmaksas galerijas.

S samanttaa 22.01.2015

Draugiem.lv vairakas reizes blokeja manu profilu, ka papildinu macinu, pectam atbloke kad statistika viss beidzies, nu noblokejusi, lai nevaru izdzesties, jo neatdod tur esosas bildes. Interesanti kur tada gadijuma man griezties un vai par iekaseto naudu un blokesanu es nevaru griezties policija?

A Andrew Wilson 27.01.2015

Lūdzu rakstiet konkrēti, kur var sūdzēties par Draugiem.lv naudas izkrāpšanu?

AiAi Ai 02.12.2021

Es arī gribu zināt kur var par viņiem sūdzēties,nevis tīnim adminam rakstīt,gatavs esmu TIESĀTIES,pavisam nopietni,apnika viņu visatļautība,PAVISAM NOPIETNI