www.sudzibas.lv Draugiem.lv Dzēsts profils

Draugiem.lv - Dzēsts profils

Labvakar, rakstu atkārtoti.Rakstīju Draugiem.lv administrācijai, interneta policijai..., varbūt kāds vēl var ieteikt ko man darīt? Šajās Sūdzībās tādi cietušie komentē , lasiet paši!Saprotu, ka beztolks te rakstīt, bet varbūt kāds zin padomu? Kas reāli var palidzēt? Papildināju maciņu par 15 eirikiem , viņi man nobloķēja. Rakstot neatbild, stulbākais rakstot no drauga profila, viņa profilu izdzēsa. Vai pirms dzēšot profilu , viņiem nebūtu jābrīdina un jāadod ieguldītā nauda. Nobloķēja momentāli kā papildināju pa 15 eiro, bet nauda jau par spēlēm ieguldīta ne tikai 15 eiro , paši saprotat.Policijā var rakstīt iesniegumu, ja ir 50 eiro, b et vai tiešām mēs esam neaizsargāti pret visiem šiem izlecieniem , kas ir ievietotas par Draugiem.lv Sūdzības.lv ?

J Jānis VRA 31.01.2015

Pizģets nabadziņš:))

Ontūns 31.01.2015

Gan jau pārkāpi noteikumus, ja jau izdzēsa. Tāpat vien nevienu neizdzēš un nenobloķē

B Beisbolzzz 01.02.2015

padomā kārtīgi kādas muļķības tu dari un par ko tevi bloķē. bez iemesla nekas nenotiek

M Mierinsh 02.02.2015

paardomaa savu rīcību pirms suudzies

O obozekakajajaa 02.02.2015

maxaa veelreiz 15 eurikus, un veelreiz un veelreiz, kameer NEAPJEEGSI, KA DRAUGIEM.LV NEKO NEKAD NEVAJAG MAKSAAT !!! KUR NU VEEL TUR REGISTREETIES. suuadainaakis portaals LV, cik zinu. vot!

D Dace Iepa 03.02.2015

Dīvaini, ka atrodas tādi kas par to ieņirdz. Skumji. Arī es vienā jaukā dienā konstatēju, ka mans profils ir dzēsts, kas nevienu netraucēja kopš 2004 gada. Iedomājieties cik liela mana ceļojuma galerija tika izdzēsta. Redzot cik ļoti par to pārdzīvoju izdzēsāmies visa ğimene un arī mani draugi. Pārgājām uz Facebook, nav dzirdēts, ka viņiem būtu hobijs profilu, vai bilžu dzēšana. Iesaku nevienam nekad neizmantot Draugiem.lv.

P.s Arī es labprāt pasūdzētos par Draugiem.lv ņirgāšanos par cilvēkiem, bet diemžēl nav kur. Te mēs varam izlikt savu sāpi, bet neko vairāk un tad vēl atrodas kas par to uzraksta ko dzēlīgu :(