Draugiem.lv - draugiem.lv

Draugiem.lv vairakas reizes blokeja manu profilu, ka papildinu macinu, pectam atbloke kad statistika viss beidzies, nu noblokejusi , lai nevaru izdzesties, jo neatdod tur esosas bildes. Interesanti kur tada gadijuma man griezties un vai par iekaseto naudu un blokesanu es nevaru griezties policija?

Ontūns 22.01.2015

Griezties tu vari karuselī :)

Y YoYo 22.01.2015

A kā tās bildes nokļuva draugos?
Kur ir bilžu pirmavots??
Par statistiku runājot, man nekas nav aktivizēts jau gadiem, bet tāpēc mani neviens nekādi neierobežo.
Pieļauju, ka pati izdari kādus pārkāpumus, kā rezultātā tiec represēta
Ar neskaidrībām un jautājumiem vispirms būtu vērts vērsties tieši Draugiem. lv birojā. Domāju, ka radušos situāciju Jūs kopīgiem spēkiem spēsiet atrisināt.

Ontūns 22.01.2015

Nevajag būt imbicīlim un sēdēt kaut kādā apšaubāmā portālā starp pusaudžiem un garlaikotām mājsaimniecēm

Y YoYo 23.01.2015

To Ontūns:
Tev nav pie kājas kādos portālos kurš sēž, meitene prasa padomu, ja ir ko piedāvāt - piedāvā, nevis māci dzīvot!

D Dace Sudmaliņa 10.02.2015

Ir ļoti vienkārši pāris feik profili pasūdzas izdomātus notikumus administrācijai un reālo profilu izdzēš, bez iepriekšēja brīdinājuma, neatdodot naudu, tik nesaprotu kam viņiem sveši video. Tāda nekulturāla, zemiska rīcība. Ilgi jau viņi nepastāvēs tā rīkojoties pret saviem klientiem. Kautkas jau notiks

A Aigarins 24.05.2016

Pinnigi piekritu..feik profili Draugiem.lv sudzas administracijai,un realo cilveku profilus dzes.Neiesaku nevienam autorizeties saja portala.Nemot vel vera pedejos skandalus,ar datu izkrapsanu lietotajiem un atmosferu kas tur valda Iepazisanas aplikacija Satiecmani..cata istabas.Nesaprotu kur skatas Draugiem.lv vadiba.

D Dace Sudmaliņa 10.02.2015

Šeit padomi nebūs. Kas ņirgājas par saviem klientiem gaiša nākotne nespīd. Padoms visiem izdzēsties no šīs vietnes, cienīsim paši sevi.

Ausainītis 10.02.2015

Dace Sūdmaliņa!Draugiem ir pats sūdīgākais portāls, kas vien var būt!

R Rinalds Fadējevs 10.02.2015

Ausainīti :) UN??? Vai tāpēc viņi var izkrāpt naudu? Es apsveru domu izdzēsties, vecā profila netaisnīga dzēšana man uzdzen riebumu pret šo vietni

Ausainītis 17.02.2015

Ir taču normāli portāli, kur naudu nekāš un var klausīties mūziku par baltu velti, kā arī ievietot savas bildes bez maksas, kaut tūkstošiem.

K keila2 17.02.2015

tieši tā. kādi tad ir tie normālie portāli? sūda facebook vai otra puse.lv? esmu draugos jau no 2006 gada un nekādu problēmu. ne nauda izkrāpta ne dzēsta no profila.
Un ontūns tev varētu ieteikt izvēlēties izteicienus. neesmu ne pussaudze ne mājsaimniece.

S sanyyyy 18.02.2015

keila, ja palasa sudzibas, tad tiesi sogad, kad pamainijusies administracija Draugiem.lv notiek mistiskas, masveida, nepamatotas profilu dzesanas (ilgi vari nepriecaties, tas var skart ari tevi, ka mani sorit) un Ausainiti Draugiem.lv par bilzu ievadisanu nav jamaksa sen gadus .

Sodien, lai painteresetos kapec mans profils ir dzests no sava berna profila, vini izdzesa mana berna profilu. Loti abidna par bernu . Ka ta var iztureties pret tiram dveselitem, vins man tagad blakus raud un es jutos vainiga .

A Aigarins 24.05.2016

Pilnigi piekritu sudzibam.

Elvis Vītols 31.10.2016

Man tika izveidota Draugiem.lv portālā izveidota lapa , par kuru mēs taisijāmies samaksāt lai tā ir oficijala bet nevis tikai lapa tika izdzesta , bet uzreiz viss man Draugiem.lv profils.

Z ziks33 22.07.2017
Viltus profili

Daži gadi atpakaļ viens cilvēks izveidoja uz mana vārda viltus profilu, pats jau nav apmeklējis profilu 2 gadi.. Iesniedzot sūdzību draugiem.lv uz to nereaģē un nedzēš laukā..