www.sudzibas.lv draugiem Meitene un ZZ

draugiem - Meitene un ZZ

Sveiki. Sezu draugiem.lv, nu tad mani peeksi uzaicina skaista meitene, varda Kristine Lapina, nu protams, iepatikas, meitene velas sev draugus. Nu lab apstiprinu. Tad nokomenteju sai bildes, jo vina patiesam iskatijas ka ista. Tas vina man raksta. Protams priecigs palieku, kad tik skaista dudina man uzraksta. Tad plapajam, un si velak man paludz zz kreditu. Nu labi, aisutu vinai pa 4.95 ls, jo si preti man solija tiksanos + 3 kailfto. Ok, aisutu, un si pasaka paldies un skupstus atsuta :) Pec 5 min, grasos rakstit par tiksanos un kailfto, kur un kad, bet si jau pazudusi - izdzesusies. Loti zel kad ta, jo tiesam skaista meitene. :) :( Nakamreiz varbut no sakuma prasisu otradak, lai pirma suta un satiekamies :)

I

A Alla 20.08.2009

Tu tiešām esi gudrs! Turpini tādā garā :) Izpalīdzīgs esi. Mani sauc Alla, un esmu arī seksīga! Atsūti tagad. Satiksimies :*

C cilvēks 20.08.2009

Vot, lai nu ko, bet šitos cilvēkus es nesaprotu, kas pēc vienas acs pamirkšķināšanas jau skrien. Neticami, ka tādi muļķīši arī vēl eksistē, kas uz šitādiem āķiem uzķērās.

Z zeltene 20.08.2009

uzdaavini man lūdzu bmw x5, un ballvaa-satiksanaas ar mani

M Maira 20.08.2009

Totāls lūzeris :D Par kailfoto samaksāja :D Ha ha ha ha... Taču netā visur pa brīvu var uz plikiem pupiem paskatīties.. Nu jā, bet nav jau ko domāt, ja jau tāds vispār uz šādām virtuālās pasaules cacām uzķeras.
Atver acis!!! Aiz loga ir īstā pasaule!!!

. ....kl 20.08.2009

Uzraksti šeit savu vārdu un uzvārdu, lai mēs draugiem.lv varētu uz tevi paskatīties.

A Aleksai 20.08.2009

Varbūt Tu sarakstījies ar puišeļiem? Varbūt ar cietumniekiem? Kāpec iedomājies, ka tā bija tieši meitene?

Un kāpēc man nekas tāds nenotiek daugiem.lv? Kāpēc man tādi nesūta? Ku- ku!

B Baņkieris 20.08.2009

Tāpēc šī valsts iet uz grunti, jo šitādi loši ne tikai te dzīvo, bet arī valda!
Muļķis! Citu neko nevaru pateikt!!!

J Jancis 21.08.2009

man un manam draugam bija tā pat un draugiem.lv administrācija atsakās segt zaudējumus. es plānoju vispār vērsties tiesā jo noteikti Linda pazuda dēļ viņu tehniskajām problēmām.

Mamma 21.08.2009

Nu gan izsmejos!Tehniskas problemas smadzenees.

O Olga 21.08.2009

Sen neesmu ta smejusies. Neticēju, ka tik naivi loši joprojām pastāv.

E es 21.08.2009

vajadzēja vispirms bildes un tad naudu, hihihihiihihihii

H haparipijs 21.08.2009

Baranus ir jācērpj!

N Niknā učene 23.08.2009

Vai lētāk nebija nopirkt pornožurnālu?Prieks par attapīgiem cilvēkiem, kuri prot nopelnīt uz puišiem, kam strādā tikai viena no galvām.Diemžēl-apakšējā.Hi, hi...

A albis 23.08.2009

ar naivu infantilismu apveltīts dunduks.toč zeki viņu apčakarēja.

A Agris 23.08.2009

psc, kādam daunim jābūt, lai palīdzētu feikam xD

G GE 24.08.2009

Man ar viena sitaada "džuse" draugos uzrakstija, peec nolamaasanas un di...st pasūtīšanas izrādījas viens dzeks pazīstams, kas arī pateica ka taadaa veidaa tik pelnot sev zz krediitu uz taadu dalbajobu reekjina.

E Eseseseseseseseses 24.08.2009

absoluuts idiots tu esi!!! es 'draugos' puzles stafeti lieku, bet draugiem ne vienmeer ir interese taas puzles likt un lieta neiet uz prieksu. taapeec atveeru kaadus 6 feikos profilus, saliku tur no interneta nolejuplaadeetaas smuku meitenju un puisu bildes un tad nu taam 'meiteneem' taadi losi (vieteejie un jociigas izcelsmes aarzemnieki) raksta bariem vien...mos' man vajadzeetu kaa papildnodarbi no katra taada tirlinja 4.95 iekaseet - pasai tas nebija ienaacis praataa...

P ppprrr 25.08.2009

Arprats tik stulbus cilvekus sen nebiju redzejusi :D:d
Interesanti cik tev gadu-10 vai? :D:D

K KristineLapina 16.11.2011

Es gaidu bridi, kad varesu appreceties un nomainit uzvardu! Vai tiesam nav iespejams izveleties mazak popularu varda & uzvarda kombinaciju viltus profiliem? Man tiesam zel, ka tev ta sanaca.