www.sudzibas.lv Draugiem. Lv Krāpšanas slikts serviss

Draugiem. Lv - Krāpšanas slikts serviss

Portāls kurs orients uz naudas izkrāpšanu pa uzradito tel. Sazināties nau iespējams. Atbild automāts anglu valoda. Uz epastu nereage. Profili tiek dzesti bez pamatojama paskaidrojumiem tiesi cilvēkiem kuriem pasutījas statistiskas uz menesiem uz priekšunaudu protams nau iespejams atgut. Un patsvara dzesti tie profili kuri eksistējusi gadiem ar albumiem utt kuriem pasutitas samaksāti pakalpojumi uz priekšu.

Kolta 12.09.2018

Diez vai kāds bez iemesla dzēsis tieši TAVU profilu.

G Grizlilacitis 12.09.2018

Kapec tad tiek dzesti profilkuri sasniedz zinamu skaitu draugu kuriem menesiem uz prieksu tiek aboneti pakalpojumi. Uz emailiem admenstracija neatbild. Uz noradito tel nau iespejams sszvanit. 13 gadu laika tiek dzests 3reizes sasniedzotzinamu draugu daudzumu. Paskaidrojumi netiek sniegti.

A AnnaPanna 15.09.2018

Kas ir zināms draugu skaits? Tur sen vairs nekāda kustība nenotiek,kāpēc jāpērk kaut kāda statistika vairākus mēnešus uz priekšu?