www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Andris Meiers un Aiga Ikere ir nekaunīgi spamotāji!

AtrisinātaDraudze PRIEKA VĒSTS - Andris Meiers un Aiga Ikere ir nekaunīgi spamotāji!

Andris meiers un aiga ikere ir nekaunīgi spamotāji!
Ludzu, nosūdziet šīs personas tautas policijā, jo viņi it ka apmeklē draudzi ""kristus pasaulei"" un draudzi ""prieka vēsts"", bet patiesībā grauj šīs draudzes tēlu, sīs personas andris meiers un aiga ikere poerālā draugiem.lv sūta vēstulēs spamus, pie tam katru dienu un spamus saņem lielākā daļa draugiem.lv lietotāju.
Diemžēl pagaidām draugiem.lv administrācija nereagē uz manām sūdzībām.
Bet, ja mēs būsim vienoti un sīspersonas nosūdzesim draugiem.lv portāla adminiem, panākot šo spamotāju dzēšanu, tad mēs būsim uzvarētāji.
Man jau apnīk no šiem kretīniem saņemt vēstules ar spamu.
Šīs personas ir kretīni un grauj kristiešu reputāciju.
Man ir pretīgi, ka ir šādi kristeši, kurus sauc par kretīniem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.12.2017

Andris un Aiga vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

O

P Pipars 24.04.2013

Tak nobloķē viņus, nesaņemsi vēstules!

O Oksana 24.04.2013

No telefona nevar tos maitas nobloķēt, viņi, kretīni sūta spamu, lai balso konkursā, idiņi, raksta katru dienu un ne tikai man, bet arī citiem.
Tas murgs ilgst jau gadu, esmu sūdzējusi adminiem, bet nekas nemainās.

A Andris Meiers 18.06.2016

A Andris Meiers 02.11.2017

Es vēlos lai šī sūdzība tiktu izņemta no interneta. Ir pagājuši 4. gadi, esmu pilnīgi izmainījis savu dzīvi un savus uzskatus, bet šī ievietotā sūdzība traucē manai personībai attīstīties un turpināt veiksmīgu karjeru, realizēt savus mērķus un sapņus! Lūdzu uzrakstiet www.sudzibas.lv lai izņem šo sūdzību no interneta!

ilmaars 25.04.2013

Paši kristieši būdami kristie;si ar to vien jau nojauc savu reputāciju. Kam nav galvas uz pleciem, lai iet uz visādām Prieka vēstīm un deģenerātu draudzēm un sektām. Ļoti patīk, ka kāds vada tevi un norāda, ko darīt? Kad vienreiz stulbā cilvēce tiks vaļā no reliģijas. Ceru, ka tu turpināsi saņemt tās vēstules, varbūt tiešām piegriezīsies un padomāsi, kāpēc esi kristietis un esi ievilkts visā reliģiskajā atkritumu čupā.

ilmaars 25.04.2013

Neatceros, ka kristietis būtu tiesīgs jebkuru dzīvo būtni nosaukt par kretīnu vai nomelnot. Atradusies mis Ticīgā. Svētā Māte Terēze, bļin. Jāuzraksta tam Andrim un Aigai, lai tikai sūta vairāk tev spamu. Ha, ha, ha!

L LSDmons 06.01.2014

Oksana, beidzot ieklausies dēmonos-spamotājos - varbūt caur abu elles nezvēru īsziņām Īstais Dievs tev grib nodot ziņu, ka beidzot jāizberzē acis, jāsakārto domas un jābeidz sponsorēt Ļedjajeva dārgās (uz)dzīves izmaksas.

A Andris Meiers 18.06.2016

Es atvainojos, ja es un mana sieva Aiga Ikere esam jums sagādājuši neērtības. Jo, mēs sūtījām daudz uzaicinājumu uz draudzes Kristus Pasaulei un draudzes Prieka Vēsts dievkalpojumiem. Mēs atzīstam savas kļūdas un atvainojamies visiem, kuriem šie uzaicinājumi sagādāja neērtības. Atvainojamies arī Oksanai, kura ievietoja šo sūdzību. Es un mana sieva Aiga Ikere ļoti vēlāmies vai nevarētu šo sūdzību šodien izņemt no sudzibas.lv

A Andris Meiers 01.11.2017

Lūdzu izņemt šo sūdzību no interneta, Ir pagājuši četri gadi un viss ir mainījies.

1 1403 20.09.2020

Andrim Meieram ir tiesas aizliegums izmantot bijušās sievas datus un profilus Facebook, Draugiem, Twiter u.c.
Viņš turpina lietot Aigas profilus par spīti aizliegumam, lai pievilinātu savai nožēlojamai sektai jaunus cilvēkus.Bildes ļoti vecas, no labakiem laikiem, Aiga šobrīd ir 1.gr.invalīde viņai inepieciešama paliatīvā aprūpe, ko šis kundziņš nespēj nodrošināt! Viņai nācās dzīvot cilvēka necienīgos apstākļos. Padomājiet ļaudis kur un ko jūs ejat klausīties pavērtām mutēm!

S secinajumi 02.02.2021

Ar šo sektantismu un sludināšanu viņi pelna naudu, nezinu, vai tiem vervētājiem uz draudzi par jaunu ziedotāju piesaistīšanu maksā procentu, nezinu, bet tur notiek totāla cilvēku zombēšana un rekets. Ja tev ir aploksne ar naudu atdod to man. Ar Jencīti esot līdzīgi kā ar šito Gleški.