Dr. Vasaraudzes Privātklīnika - Padomju laika apkalpošana

Sveiki visiem!Pilnīgu netīšām esot šajā mājaslapā uzskreju šai sūdzībai un atcerējos vienu atgadījumu. Mana sieva(tajā mirkli vel tikai dzīvesbiedre), aizgāja pārbaudīties pie šīs "dakterites" uz vienkāršam profilakses pārbaudēm, kas beigas izvērsās par pamatīgu murgu: patstāvīgiem ntajiem testiem, analīzēm, izciliem padomiem, kā piemēram: Jums noteikti jāizvairās tikties ar tagadējo partneri, jo viņš Jums ir sabojājis veselību utt. Pēc testu saņemšanas, kuros šie apvainojumi neapstiprinājas, ārstes kundze pat neuzskatīja par vajadzību atvainoties, bet ieteica veikt vel parīs testus(protams ne par brīvu) :) Nekas neapstiprinajās....tika iztērēta kaudze naudas un bez rezultātiem. Ļoti velētos, lai kompetentas iestādes izskata šis "ārstes" privātprakses nepieciešamību, jo tautā šādu privātpraksi sauc par krāpšanu un manuprāt katrs sevis cienīgs ārsts kaunētos par šādu kolēģi kā Ineta Vasaraudze. Veiksmi un prata visiem neiekrist šis bezkaunīgās diletantes slazdos.

Ontūns 30.10.2015

Mana sieva(tajā mirkli vel tikai dzīvesbiedre)
Kā to saprast? "Sieva" ir sinonīms vārdam "dzīvesbiedre". Ja tobrīd to kazu vēl nebiji apprecējis, tātad viņa skaitījās civilsieva jeb piegulētāja :D

G Georgss 07.11.2015

Paklau, klaun! Ja nesaproti šī portāla jēgu, tad pazudi no šejienes un nejauc gaisu! Kāda starpiba kas šī kliente kura spēra kāju šajā žurku kantorī vispār bija šim cilvekam kurš pateica savu pieredzi ar Vasaraudzes privatpraksi? Es nāku šeit reizem pārliecinaties par servisa kvalitāti un ja ntie cilveki raksta sliktas atsauksmes, tad kkas tur nav kārtibaa. Un šāds viedoklis ir ne tikai man, bet arī manām draudzenem, kuras nezinas pec bija iemaldijušās pie šīs nožēlojamās dakterītes. Vai tik pati neesi šī Vasaraudze :D Varbūt labāk saņemies un palasi kādu gramatu par ārstu ētiku vai vispār par to kā cilvēkam ir jaauzvedas...pēc tā ko uzrakstīji var spriest, ka īsti kārtībā ar galvu Tev nav...Patiesībā ar savu komentāru vien parādīji, ka ar šo Vasaraudzes privatpraksi isti kārtībā kkas nav...ja jau tik rupji un neizglitoti sarakstiji...Paldies, ka apstiprini šīs iestādes nekompetenci...