Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - krāpšana

es nezinu kā citiem bet nu izurpt stikla blombi un ielikt zāles maksā 108 euro tas nav normāli !
galvenais kad nemāk ne normāli iurpt zobu ne uztaisīt anestēziju !
man pat šķiet kad šeit neviens nav macijies par zoārstu tikai viss ir macīts no youtube.com man šķiet kad šī visa ir lielākā krāpšana ! ja man liktu labot zobus tad es to darītu rūpīgi labak izdarit darbu pa 30 min neka 10 min un pēcstam vel redzēt ka cilvēki sūdzas! davai pieņemat mani darbā iemacat man pamat lietas un es normāli strādāšu nevis kā seit !

veesaa007 05.08.2017

Alise- vispirms pati iemācies pamatlietas- kaut vai elementāru gramatiku. Fascinē, ka cilvēks nevar uzrakstīt tekstu pareizi, bet toties zin, kā jālabo zobi.

A Alise 05.08.2017

klau beidz piesieties !
Es šo tekstu rakstiju 2 min. uz ātro !

E ELLIO 06.08.2017

Gramatikas kļūdas pie katra vārda...tas liecina par līmeni.
Otrkārt, katrs kabinets nosaka, kādas cenas grib, nepatīk, ejiet citur.
Treškārt, ejiet reizi gadā pie zobārsta uz pārbaudi, ietaupīsies nauda par plombēšanu.

T Toms 05.09.2017

Kurš tev maksā par komentāru drukāšanu?

V Vilis_vilis 06.09.2017

Stikla plombi...
saprotu, ka ka kāds visu bija sagatavojis bez maksas, un tad augsti godājamā sūdzambībele vērsās pie Dr., lai uzliek "zāles"...

M Marianna Platinova 11.09.2017

Такое ощущение Алиса что Вы являетесь завистником данной клиники. Вы крайне негативно коментируете эту клинику-зачем идти сюда в августе если вы в феврале уже подписались под негативным коммнетарием ?