www.sudzibas.lv Dr. Gertnere Slikta attieksme

Dr. Gertnere - Slikta attieksme

Labdien! Vēlos būt ananonīma. Es Dr. Gertneres paciente...Man loti nepatīk viņas ārsta palīdzes Jolantas attieksme. Nodevu analīzes uzzvanīju un pajautāju vai ir apskatījusies un ko man darīt. Viņas atbilde bija tāda kāpēc mums būtu jāskatas...Paldies ka pateicāt ka analīzes ir gatavas pēc četriem pārzvanīšot. Kā var šitā atbildēt?

davfreim 01.02.2018

Kristine Komleva, diezvai anonimitāte jums izdevās. Un iemācieties tak rakstīt ar garumzīmēm un bez "..." pieturzīmju vietā.

veesaa007 01.02.2018

Nja, būt "ananonīmai" tev izdevās. Bet vai būt anonīmai? Diez vai.

Pie joda tos dakterus. Mana kaimiņiene arī sākumā gāja pie dakteriem, nodeva analīzes. Bet pēc tam izlasīja sludinājumu TV programmā, nopirka feņšuj krēmu un tagad staigā tik ananonīma, ka ananonīmāk vairs nav iespējams. Lai veicas arī jums kļūt patiesi ananonīmai!

L Lola2018 02.02.2018

Кристина сама себя спалила!теперь еще и доктор будет косо смотреть на тебя за крысятничество!