Doctor Feldmanis - Плохой сервис

Я сделала ринопластику у доктора Фельдманис в январе 2017.
Прошло полтора года . В итоге кончик носа отёкший и на самом кончике носа синяк который явно виден и при холодной погоде ещё больше выражается.
Нос искривлён. И явно видно на фото которые я отправила доктору Фельдманис.
В итоге сам доктор мне даже не ответил не на один мой емайл. Его секретарша Майя Фелдмане при ответе на все мои просьбы о помощи и решении моей проблемы посоветовала мне обращаться в страховую компанию .
Только в какую страховую компанию она не указала .
Я обратилась к агенту ( его зовут Ромиель,)который мне рекомендовал клинику Доктора Фельдманис. Этот агент звонил мне каждый день и обещал замечательный сервис в клинике Фельдманис.
Этот агент ответил на все мои просьбы о решении моей проблемы , что если я хочу переделывать нос это мое решение и что ещё никто в его практике не доказал что доктор виноват в ринопластике это не возможно доказать .
Можно ещё долго описывать все мои проблемы после плохого сервиса и неудачной операции . Доктор Фельдманис и его клиника это не профессионалы которые не несут ответственности не за что .

K Kis 05.04.2018

Tas redzams bilde ka slikts rezultats iznaca,es nevienam neiesaku iet pie ta plastiska hirurga daktera Feldmanisa

Dainis 05.04.2018

Vajag deguna galā botoksu salaist, tad izskatīsies kā apgraizīta sardele.

T tadsnustaasts 12.04.2018

Labdien, es uztaisiiju rinoplastiku pie doktora Feldmana 2017 gada Janvarii. Kopsh si laika ir pagajis pusotrs gads. Mans degungals kops ta laika ir zilgans-izskatas ka tas ir zilums, sis zilums ir loti skaidri redzams ziemaa, aukstuma delj. Mans deguns ari tagad nav taisns, nerunajot par citiem veselibas traucejumiem kas ir saistiti ar elposhanu.

Visu var skaidri pamanit bildes- pats Feldmanis ir redzejis sis bildes bet nekadas reakcijas no vinja netika sanemts. Vienigais vina sekretare Maija Feldmane atbildot uz manam sudzibam pateica versties apdrosinasanas kompanija-protams kuraa man netika pateikts.

Es sazinajos ar agentu, kura vards ir Romielj, kurs arii rekomendeeja man so kliniku un joipashi doktoru Feldmani. Sakotneji sis agents palidzeja man ar papiriem un maniem pirms operacijas jautajumiem, tacu pec manas sudzibas pateica ja es gribu partaisit savu degunu lai eju un taisu, jo sis ir mans lemums. Sis virietis ari piebilda ka pieradit ko tadu bus gandriz neiespejami jo nekas tads vel netika darits bazejoties uz vina praktiku.

Lieki nerunashu, jo mans stasts veel varetu turpinaties par manu passajutu un probleemam ar kuram saskaros ikdienas dziive pec Feldmana sliktas operacijas un servisa kopumaa. Sie cilveki ir neprofesionaali un neatbild par saviem darbiem jeb operacijam!