Dr. Feldmanis - Neprofesionalitāte

Pie Feldmaņa veicu krūšu palielināšanas operāciju, rezultātā viena krūts dakterim sanāca acīmredzot lielāka nekā otra, kā arī šuves augstumā atšķiras apmēram par 1.5 cm. Ārsts savu kļūdu neatzina, veica atkārtotu operāciju (par to pieprasot naudu) un rezultāts ir tāpat neapmierinošs, viena krūts ir augstāk, otra zemāk. Manā gadījumā tas ir paviršs darbs un attieksme. Tagad nāksies veikt vēl vienu operāciju, lai izlabotu ārsta pieļautās kļūdas.

L LieniiteL 29.11.2016

Dāmas, ļoti izvērtējat pirms dodaties pie dr. Feldmaņa! Tikai no sava paziņu loka vien, esmu dzirdējusi vairākas negatīvas atsaukmes. Darbs tiek darīts pavirši, bieži ir jāpārdara, un, pat tas, negarantē cerēto rezultātu.
Pie viņa ir it kā nedaudz lētāk, bet maksāsiet dubultā, jo neprofesionālas operāciju plānošanas un neprofesionāli veiktu darbu rezultātā, nāksies iet citur, lai izlabotu Feldmaņa kļūdas!
Pirmsoperāciju solījumi no Feldmaņa, ir tukšas runas, par vārdiem neatbild, par darbiem tāpat!!!
Neļaujiet sevi saķēmot pie šī neprofesionālā un nekompetentā speciālista. Rakstot šo, balstos uz personīgo un paziņu pieredzi!

E Ella23 30.11.2017

Nu, nezinu...taisīju pie viņa krūšu palielināšanu, esmu ļoti apmierināta, profesionāla attieksme, laba klīnika un kolektīvs.

Z Zanna 15.03.2019

Es arī no meitenes dzirdēju labas atsauksmes par Feldmani

L LieniiteL 08.05.2018

Noveicās... Bet diemžēl, bieži kādam pie Feldmaņa nenoveicās. Un tas ir rādītājs. :(