www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Par nepareizu diagnozi

Dr.Beinerts veterinārā firma - Par nepareizu diagnozi

Sveiki,
Es 29.07.2011. biju aizvedusi savu suni pie daktera Jāņa.Viņš sunim tikai pieskārās kājai un pateica, ka esot sastieptas saites.Izrakstīja zāles uz mēnesi koā samaksāju ap 60ls.Devu zāles regulāri kā bija teikts, bet sunim nepalika labāk.Katru dienu skatījos kā viņš mokas un cerēju, ka būs labāk!!!Manai pacietībai bija gals un sameklēju dakteri Ģirtu Drapči izcils ārsts.Viņš suņukam uztaisīja rengēju un pateica, ka ir audzējs un kāja sāk drupt, pateica, kādi ir varianti un ko darīt, paldies, ka ir arī labi ārsti kas ir savā īstajā vietā. Jo reāli mans suņuks mēnesi mocījās sāpēs pateicoties Dr.Beinarta veterinārajai klīnikai to dakteri Jāni vajadzētu ar steigu atlaist!!!

!

A Ainis 02.09.2011

tas tak sen zināms, ka tam Rīgas domes lobējošam kantorim interesē tikai nauda nevis dzīvnieku veselība. Iesaku nevienam nevest uz turieni savus dzīvniekus, jo izņemot naudas nokāšanu jūs tur neko profesionālu nedabūsiet !

B Buzh 02.09.2011

Jā, manam sunim ari problēmas ar veselību un šajā kantorī tiek izrakstīts viss no dārgākā gala un diagnoze pateikta uz aci. Uz atkārtotu vizīti vispār biju šokā par konveijera principu. Zāles sunim iešpricēja gaitenī praktikante, pie paša ārste nemaz netiekot!!! Nagus arī griež praktikante ar trīcošām rokām, daļu nemaz nenogriež, bet rēķinā par to jāmaksā 4ls!
Fascinē arī, ja tiekam pie cita ārsta, tad katrs ārsts saka savu versiju par slimiibu.

S Sauliite 02.09.2011

Man jau patīk visi šitie īpaši apdāvinātie dzīvnieku īpašnieki, kuri, lai gan redz, ka viņu mīlulim labāk nepaliek, tik un tā apzinīgi gaida mistisko mēnesi un tikai tad sāk aizdomāties par cita ārsta apmeklēšanu. Jums tas dzīvnieks ir vienkārši pūkains mājas aksesuārs, vai tomēr ģimenes sastāvdaļa?

H horta 02.09.2011

es biju ar savu kaķeni pie paša Beinarta, man tas dakteris patika, kaķam ar..kaut gan..ja tā man nebūtu tuvākā klīnika, un man bez pases neko citu nevajadzētu..laikam neietu..pārāk daudz sūdzību par šo klīniku..

! !!!! 02.09.2011

ja tev pasaka, ka tas ir sastiepums, kapēc lai negaidītu, jo tas tak nev nekas traks. Viņa man bija kā ģimenes loceklis vai pat vairāk. Es joprojām nevaru atiet, jo šorīt vajadzēja aizvest un iemidzināt, jo audzējs bija pa tālu aizgājis un suņukam atlika dzīvot mēnesi ar sāpēm!!!

S Sauliite 02.09.2011

Izsaku līdzjūtību par suņuka zaudējumu!

! !!!! 02.09.2011

Mīļs Tev paldies.

J Juris 07.09.2011

Mans suns stipri sagrieza kāju, reaktīvā ātrumā aizvedu uz šo klīniku un visu izdarīja perfekti. Tagad suņuks skraida pa sētu

K Katja 19.11.2011

Oktobrī biju ar savu suni uz šo kliniku. Ieprikšējā gadā tur strādāja Dr. Dmitrijs, kurš izārstēja mums sirsniņu. Šoreiz bija citas problēmas. Sunim vajadzēja izrakstīt zāles, kas ārstētu viņa slimību. Taču Dr. Oskars izrakstīja prētsāpju līdzekļus (to man izstāstīja jau cits ārsts, kurš teica, ka tas laiks ko mēs iztērējam uz pretsāpju līzdekļiem varēja palīdzēt viņu izglābt) 10. novembrī suni nācais iemidzināt.

H heona 02.01.2012

Mani gan apmierina Beinarta klīnika. Esmu vedusi savus divus kaķus un tagad suni. Pareizas diagnozes, laba attieksme. Nevaru sūdzēties. Tagad tur ir pat nedaudz nolaistas cenas, jo, piemēram, Āgenskalna vet klīnikā pirmā konsultācija maksā 7ls, bet pie Beinarta tikai 5ls...

H heona 17.01.2012

Tiešām Beinarta klīnikā nosaka nepareizas diagnozes. Vienreiz vedu suni, pateica, ka kaut kas ar vēderu, otreiz vedu, kaut kas esot ar urīnceļiem, trešoreizi aizveda uz citu vet klīniku un izrādījās, ka sunim ir vēzis pēdējā stadījā. Nācās iemidzināt! Esmu stipri vīlusies un zinu kur es savus mājdzīvniekus vairs nevedīšu!!!

B bucha 15.08.2013

Es varu apgalvot ka vairs nekad negriezishos neviena cita klinika ka tikai pie dr. Beinerta klinikas dakteriem. Ipashi gribu atzimet dakteri Nauri Mancevicu, kursh izjuta manas kakjenites sapes, ka savejas un izglaba manu miluliti. Ja nebutu lieliska dr. Beinerta klinikas personala, manas kakjites vareja vairs nebut.