www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Par ārstu vienaldzību un bezatbildību

Dr.Beinerts SIA - Par ārstu vienaldzību un bezatbildību

Manā situācijā vainojama ārstu vienaldzība un bezatbildība. Neiedzļināšanās problēmā un doma, ka dzīvnieks ir jau vecs kapēc gan vajadzētu iespringt, jo tapat ilgi vairs nav palicis. Ārstiem darīju zināmus slimības simptomus, bet viņiem bija savs skaidrojums... Vēlos piebilst, kā ārsta apmeklējumi un izmeklējumi sastādija diezgan ievērojamas naudas summas, bet palīdzības vietā es saņēmu vienaldzīgu attieksmi un mans kaķītis mira lielās mokās, bet ārstu atbilde bija: ka viņi nezinot no kā viņš nomira, viņam tak nebija jānomirst, jo nekas par to neliecināja. Gribu piebilst, ja par savu ne mazo naudu Jūs gribat tikt vaļā no sava dzīvnieka, tad dodaties uz šo klīniku, jo tur Jums palīdzēs ......

I

O Odeta 10.07.2013

Ļoti skumji... Man gan, paldies Dievam, ar šo klīniku ir ļoti laba pieredze!
Ar draugu paņēmām kaķīti no ielas, tāpēc pirmā konsultācija un aprūpe bija bezmaksas, ļoti jauka daktere un viņas palīgs pastāstīja kā par kaķīti rūpēties utt. Turpat arī zooveikalā iegādājāmies visu nepieciešamo, arī tur mūs ļoti laipni apkalpoja smaidīga un zinoša meitene.

S simoniņa 13.07.2013

Man bija slikta pieredze šai klīnikā, es uz turieni nekad vairs nevedīšu savu dzīvnieku.Mans suns toreiz nomira klinikā.

M manstojleo 13.08.2013

Lūdzu pievērst īpašu uzmanību manai vēstulei.

Daudziem no mums ir sirdij mīļi dzīvnieki, kuri dzīvo ar mums un ir kļuvuši par ģimenes locekļiem - neatņemamām ģimenes daļām.
Esmu reālists un saprotu, ka ir situācijas, slimības no kurām neglābs neviens, pat pieredzējis ārsts ar ilggadēju pieredzi veterināra praksē, taču šis nav tāds gadījums!

Dotajā gadījumā runa ir par ārsta neprofesionālu rīcību kopumu, ārsta kļūdu kuru pieļāva dr. Beinarta klīnikas vetārsts Oskars. Ar savu vieglprātīgo, ta saucamo, ārsta kļūdu viņš bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem nogalināja manu suni, kurš bija manas ģimenes loceklis, visu pārējo ģimenes locekļu mīlulis!

Mans mērķis nav iegūt jebkādas kompensācijas par morālo kaitējumu, nav nekādu merkantīlu mērķu. Vēlos tikai pasargāt citus dzīvnieku saimniekus no manis pārdzīvotajiem notikumiem un dzīvniekus no negaidīta nāvessoda, ko var izraisīt ārsta Oskara neprofesionālā rīcība!

Mans lūgums ir publiski izskatīt un tikt skaidrībā ar šo lietu, lai norobežotu sabiedrību no savai profesijai neatbilstošiem, vājiem un letālas kļūdas pieļaujošiem ārstiem!

Lūdzu atbalstu, lai nedotu iespēju neprofesionāliem ārstiem turpināt savu melno medicīnas karjeru!

Lūgums rakstiski [slēpt]@mail.com

S sheites 16.08.2013

Sveiki! Gribēju izstāstīt arī savu pieredzi ar DR. Beinerta diennakts veterināro klīniku. Pati uz 3 dienām biju aizbraukusi darba darīšanās, kamēr mājās mūsu kaķenei sākās dzemdības - sākās apmēram 9.30 no rīta, viens kaķēns mājās piedzima nedzīvs, vīrs ātri kaķeni veda uz veterināro klīniku - drošībai. Tur iedeva poti, lai stimulētu dzemdības, jāgaida bija pus stunda, kamēr pote iedarbosies - vīrs sēdēja kkādā mazā telpiņā ar kaķi un gaidīja. Tad piedzima kaķēns, vīrs pasauca dakteri, daktere apskatīja kaķēnu, kko pamasēja, nolika pie kaķenes un aizgāja prom. Vēl pa visu to laiku tika uztaisīti 2 rentgeni, kaķēnu vēderā vairs nebija, laida mājās.
Rēķins - 59Ls!! Rēķina paskaidrojums: vizīte - 5Ls, Medikamenti 10Ls, 2 rentgeni 24Ls, Darbs 10Ls (Kāds darbs??), Kaķēns 10Ls (par ko??)!!
Tika paziņots, ka kaķenei piena neesot, bet parādīšoties, netika saņemti nekādi paskaidrojumi par to, ko ar kaķēnu darīt, vai (un kā) piebarot u.t.t. Vīrs mājās esot licis pie pupiem u.t.t., bet vakarā kaķēns jau bija miris...

S sandi 22.08.2013

Latvijā nav profesionālu ārstu. Ne dzīvniekiem, ne cilvēkiem. Kā veiksies, tā būs. Visiem interesē tikai nauda.

F Foqsie 14.12.2013

Спешу не согласиться со всеми упреками в адрес клиники доктора Беинерта! В начале лета 2013 года, у нас случилось горе - с 4-го этажа упал наш котик. Поспешив ему на помощь, мы заметили, что животное не просто напугано, а истекает кровью. Забрав его с улицы, мы поспешили в клинику - по ул.Дзирнаву. По дороге мы всячески старались не уснуть животному, потому что было видно, что наше сокровище может не доехать до клиники. Слава богу, мы доехали в сознании, нас оперативно приняли, освободив операционную, нам сразу сказали, какие травмы мог получить котик, предупредили о наихудшем варианте тоже! Мы доверились врачам, мы доверили свое животное именно доктору Янису Беинерту! Увы, у нашего питомца был наихудший вариант - разрыв печени, большая потеря крови, перелом челюсти, вывих челюсти, ушибы. Мы не думали о деньгах, главное было спасти наше животное! Тем не менее, нас сразу предупредили, что операция будет дорогостоящей! Мы согласились, мы дождались окончания операции и по настоянию врача, оставили котика в клинике на критическое время. Мы звонили каждый день, узнавали как поживает котик, мы приезжали в гости к нему, разговаривали с врачами. Нас лечил доктор Беинерт и девушка по имени Евгения!!! Ни разу нам не отказали в информации о состоянии нашего кота, о возможных вариантах, о дальнейших процедурах. Персонал был вежлив, тактичен и отзывчив! Кота, мы забрали домой при первой же возможности - дома стены лечат! Но это было тяжелое время для нас и для кота! Ситуация была тяжелой - кот был в состоянии - овощ! Его кормить со шприца, уколы делать, давать лекарства! Вы не представляете, сколько раз мы звонили в клинику не зная как реагировать и действовать при определенных ситуациях! Но никто не отказал в помощи даже по телефону! Да, мы потратили круглую сумму на лечение своего питомца, но даже тут доктор Беинерт поступил великодушно: он не ломил цену, он даже ее по возможности снизил. Операция нам должна была обойтись в 130 латов, реально мы заплатили 80. И это только один из многих шагов на встречу нам!!! Мы все лето катались в клинику, лечили нашего котика, общались с врачами!!! И благодаря им, их опыту, знаниям живет животинка наша!!! С момента падения прошло 6 месяцев и ничто не свидетельствует о страшном дне! Поэтому СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВРАЧАМ и ВСЕМУ ПЕРСОНАЛУ КЛИНИКИ!!!

G grace 04.03.2016

Lūdzu ikvienam ir nepieciešams, lai izlasītu šo
Kādu laiku lietas jums netic var tikai notikt.
Mans vārds ir žēlastība tessy kundze no Latvija am 29 es apprecējos
vecumā no 26 man ir tikai viens bērns, un es dzīvoju laimīgi .Pēc trim
gads manu laulību mans vīrs uzvedība kļuva tik dīvaini un man nav
īsti saprast, kas notiek, viņš pildīta ārā no mājas uz otru
sieviete es mīlu viņu tik daudz, ka es nekad sapnis zaudēt viņu, mēģinu mana
iespējams labākais, lai pārliecinātos, ka mans vīrs nokļūt atpakaļ uz mani, bet visu, lai ne
Izmantot i raudāt un man raudāt meklē palīdzību es apsprieda to ar savu labāko draugu
un viņa sola palīdzēt man par garīgo burvestību ritentiņu sauc dr risinājums, viņš
ir ļoti liels cilvēks un patiess cilvēks, ka var uzticēties, un nekas
par mīlas jautājumiem viņš nevar darīt, ka ir iemesls, kāpēc viņi sauc viņam [slēpt]@gmail.com) un es viņam visu, kas
notikt viss, ko viņš man teica, ka man nevajadzētu uztraukties, ka visas manas problēmas
atrisināt nekavējoties. Viņš man teica, ko darīt, lai saņemtu manu vīru atpakaļ un es
darīja, viņš teica pēc 3 dienām mans vīrs nāks atpakaļ pie manis un sākumu
ubagošanu, tas tiešām notiks, es biju ļoti pārsteigums un ļoti, ļoti laimīgs OUR
attiecības ir ļoti saspringts, un mēs abi dzīvojam laimīgi vēlreiz.
Tātad, mani draugi, ja jums ir kādi jautājumi, un jums ir nepieciešama palīdzība no īsta burvestību
ritentiņš lūdzu, mēģiniet sazināties ar šo pašu e-pasta adresi [slēpt]@gmail.com

HE FIX šādas problēmas uz visiem
Visā pasaulē ON:
1. Getting savu mīļāko vai vīru atpakaļ