www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Ārstu nekompetence

Dr. Beinerts - Ārstu nekompetence

Ludzu atsaukties visus kuri pazaudeja (nekompetences;nepareizas diagnosis deļ utt ) savus majdzivniekus. Rakstit man!
Jãrzksta sūdzību Veterinārā biedrībā par licences atsaukšanu.
Прошу отозваться всех кому навредила клиника dr. Beinerts, неправильно был поставлен диагноз, выкачивание денег, некомпетенция врачей и т. Д. Пишите мне. Нужно подать жалобу о лишении их лицензии в общесто ветеринаров.

J jolanta85 13.04.2018

Negribu piekrist. Savu kaķīti vedu uz Ģertrūdes ielas klīniku. Mana Pūka nebija ne dižciltigs, ne šķirnes kaķis, nopietnas problēmas bija. Pirmajā reize mēs trāpījāmies pie dr.Laura, arī turpmāk vienmēr zvanījām, lai tiktu tieši pie viņa. Reiz sanāca braukt naktī, trāpījāmies pie dr. Eduarda, arī lieliski visu izstāstīja, paskaidroja. Kad zvanīju, visi dakteri bija pretimnākoši, vienmēr mierīgi paskaidroja un nomierināja. Esmu ļoti pateicīga abiem šiem ārstiem un klīnikas personālam, mana Pūka laimīga un vesela bauda pavasari. Un nē, es neesmu ne klīnikas darbiniece, ne dakteru radinieks...

S SanT_a 02.05.2018

sergej7 ludzu iedodiet kontaktus- mans suns tagad ir pirmsnaves stavokli del arsta ricibas

R Ruta 05.08.2018

Manu suni nobendēja klīnika...

L lkjhj 31.08.2018

Baidos, ka nebūs rezultātu, jo šo kantori spēcīgi lobē. Vakar satiku viena kollija saimnieci, kurš tikko 3 gadu vecumā zaudēja dzīvību dr beinerta nepareizi noteiktas diagnozes un ārstēšanas dēļ. Šai klīnikai galvenais ir nevis dzīvnieks, bet NAUDA, ko garantēti maksās izmisušie dzīvnieku saimnieki, un kura būs vajadzīga klīnikas reklamēšanai TV, "ziedošanai"attiecīgām instancēm vai pat partijām, un savas kabatas pildīšanai.