www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Naudas ņemšana un dzīvnieku bendesanu

Beinerta veterinārā klīnika - Naudas ņemšana un dzīvnieku bendesanu

Daktera Beinerta veterinārā klīnika ņem naudu un lielu pat bet palīdzību dzīvniekiem sniedz pa roku galam . Man par kaķīša itkā ārstēšanu paņem naudu 600 eiro un tad pasaka maksājot vēl par eitanāziju un visu pārējo. Tādiem cilvēkiem pašiem tikai piedzīvot eitanāziju. Zinu ka daudzi to vēlētos šiem slepkavām . Ja pat naudu ņem bet kad prasa čeku tad iedod to ar lielu nepatiku.

21.02.2019

M medicnasmasa 27.02.2019

Jūs kad ejat uz cilvēku klīniku un veicat ārstnieciskās procedūras tad arī neko nemaksājat un jums visu dara bez maksas? Kad reiz cilvēki sapratīs, ka tas ka kaķis vai suns ir mazāks nenozīmē ka medicīnai vajadzētu būt lētākai. Dzīvniekam tā pat dod zāles kuras maksā naudu. Kā arī valsts neatbild par dzīvniekiem un tieši tāpēc visas vet procedūras ir dārgas. Ja cilvēks nepaņem nosūtījumu un negaida valsts rindu tad konsultācija maksa 30 eiro un nemaz nerunāsim par operācijām kas aiziet tūkstošos. Un kad reiz saimnieki sapratīs ka veterinārija nav lēta un ja panem dzīvnieku tad viņš nav lieta par kuru nebūs nekādi izdevumi.

P puuuka 29.08.2019

Atvainojiet,ja par to naudu arī kaut ko darītu,tad būtu labi,bet ja var paņemt naudu un ne mazu,par it kā darīšanu,tad ir skumji.

M Maaris12345 28.02.2019

Izsaku visdziļāko līdzjutību par kaķīša zaudējumu! Rakstiet sūdzību Latvijas veterinārārstu biedrībai uz e-pastu [slēpt]@lvb.lv . Sīki izklāstiet tā saucāmās ārstēšanas gaitu. Es šiem neliešiem pat slotu neuzticētu, mājas pagalma uzkopšanai,