www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Dārgi un par ko tad?

Beinerta klīnika - Dārgi un par ko tad?

Bijām uz pieņemšānu pie daktera beinerta viņa klīnikā saharova ielā 13 ar slimu kaķīti, beinerts apskatījās, pačamdīja, nezkāpēc ļoti ilgi prašņāja visvisādus stulbus jautājumus ko ēd, kā čurā, cik bieži, kā kakā, vai daudz dzer un citādas bezjēdzības, jau piekusu atbildēt, a kaķis to laiku mocēs reāli, ņaud. A beinerts tik prašņā, kamēr jau aizrādījām, ka gribam palīdzību, nevis interviju. Tad sarosījās, takā kautko gribētu darīt, pateica, ka ņemšot analīzes. Mans murītis kā gāja pa gaisu, kad beinerts viņam to adatu kājā dūra, sakoda beinertu riktīgi, par prieku man. Tad beinerts lika man parakstīt par narkotiku lietošanu, lai var asines mierīgam dabūt. Atkal 10 minūtes jāgaida, bet tad vēl sistēma 1,5 st. Kamēr tur sēdējām, beinerts saka, ka nieru nespēja, nezinot, vai varēs izārstēt. Par visu samaksāju 110 eiro, kautkāds āārprāts, un rīt jāiet atkal. Jau būšot tikai 25-30, un nemaz neatvainojās, ka ņem tik dārgi, muld tikai par nepareizu barošanu, a es tikai tīru gaļiņu dodu. Šarlatāns, naudas izvilinātājs, lai viņš pats vienreiz aiziet uz savu klīniku un tad redzēs, ko teiktu, ja viņam pašam būtu 110 eiro jāmakšā.

E

"ļoti ilgi prašņāja visvisādus stulbus jautājumus" - jūs gājāt pie veterināra jeb ekstrasensa?
"kamēr jau aizrādījām, ka gribam palīdzību, nevis interviju" - ja negribat interviju, tad vienīgā palīdzība var būt redzamas brūces apstrāde jeb eitanāzija, jo diagnozi noteikt bez klīniskās ainas nevar.
"sakoda beinertu riktīgi, par prieku man" - ārstam darba trauma, jums izklaide
"ar visu samaksāju 110 eiro, kautkāds āārprāts" - par šādu izklaidi, es viņa vietā paprasītu 1100 eiro. Izklaides maksā naudu!
Secinājums, evija_SS, nevis kaķi jāārstē, bet galvu!

P pasanda 21.06.2018

Sākumā ļoti brīnījos par sūdzību - kā var būt pretenzijas pret normāliem, pat obligāti uzdodamiem jautājumiem, priecāties par vetārsta sakošanu (ja klīnikā nav asistenta, tad dzīvnieks jāfiksē saimniekam). Saimnieka galvas ārstēšana nav vetārsta kompetencē, var mēģināt saimnieku izglītot, bet tas var prasīt ilgu laiku.
Tad ienāca prātā, ka tas ir kāda garlaikota interneta troļļa komentārs.
No šāda klienta, ja tas ir reāls klients, 110 Eur nav daudz,