www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss, nepiegādā sūtījumus

DPD - Slikts serviss, nepiegādā sūtījumus

Biju pasūtījis sūtījumu. Saņēmu no dpd izziņu un e-pastu, ka sūtījums ir piegādāts uz pakomātu akropolē.
Braucu speciāli pakaļ, bet atverot pakomātu konstatēju, ka sūtījums nav ievietots un ir tukša kaste. Piezvanīju uz to krāpnieku iestādi, kur man atbildēja, ka sūtījums nezināmu iemeslu dēļ ir aizvests atpakaļ uz noliktavu, bet ka atbildīgā darbinieka neesot un ar mani sazināsies nākamajā dienā. Tā arī sūtījumu neesmu saņēmis un neviens informāciju nesniedza.

14.10.2019

P

P puika2019 14.10.2019

Man nekādas problēmas nekad nav bijušas, daudz labāks par citiem pakomātiem un vienmēr viss ir laicīgi saņemts un sūtīts.

N NEDARITA 18.12.2019

Ar mums arī ne saziņas jau ilgu laiku. 2 decembrī sūtīja dārgu paku un nu jau 18 decembris un nekā nav. Neatbild uz zvaniem un facebook