www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss. Nav piegādāts savlaicīgi, nevar sazināties.

DPD - Slikts serviss. Nav piegādāts savlaicīgi, nevar sazināties.

Vakar (28.12.2018) saņēmējs nebija mājās. Ar kurjeru vienojamies piegādāt Paku Skapis TC Dole. Apsolīja piegādāt pirms dienas beigām (28.12.2018).
Šodien (29.12.2018) nekas nav piegādāts, nav iespējams sazināties ar kurjeru vai nu klientu apkalpošanas dienestu (telefona līnija ir izslēgta).
Pasūtījums bija ļoti svarīgs un steidzami vajadzīgs dāvanai jaunajam gadam.
Jums ir vissliktākais serviss.

Вчера (28.12.2008) получателя не было дома. С курьером договорились доставить в Paku Skapis TC Dole. Обещали доставить до конца дня (12/12/2018).
Сегодня (29.12.2018.) ничего не доставлено, связаться с курьером или службой поддержки не представляется возможным (телефон отключен).
Заказ был очень важен и срочно нужен для подарка в новый год.
Худший сервис.

Если у вас какие-то сложности доставить в срок в связи с праздниками или Paku Skapis TC Dole переполнен, нельзя было связаться с клиентом и предложить другие варианты доставки? Также, насколько я знаю, DPD доставляет в субботу, но связаться и договориться не представляется возможности (все телефоны отключены на выходные).

29.12.2018

T

K kawenna 30.12.2018

Tik svarīgs sūtījums, ka saņēmējs pat mājās nebija.

T tmp987 30.12.2018

Vai jums ir pazīstams tads jēdziens ka darba laiks? Taču nevar sēdēt visu darbu dienu gaidot kurjeru. Ar kurjeru vienojamies bet nepilda savus pienākumus. Sazināties ari nav iespējams.