www.sudzibas.lv DPD Nemākulīgi šoferi vai uz visiem pārējiem satiksmes dalībniekiem nospļauties

DPD - Nemākulīgi šoferi vai uz visiem pārējiem satiksmes dalībniekiem nospļauties

Sakarā ar remonta darbiem Bruņinieku ielā, ir izbraucama tikai viena josla. Neskatoties uz to 06.10.2020. Ap plkst. 14.25 viens dpd šoferītis ar automašīnu jt-9348 nejēdz uzbraukt uz trotuāru, lai palaistu garām aiz viņa izveidoto automašīnu kolonu, tā kā viņš ir izdomājies apstāties un vienkārši ieslēgt avārijas Gaismas pie katras bruņinieku ielas mājas. Pirms dot būšu šoferītim, varbūt ir jēga pārliecināties par viņa auto vadītāja spējām vai arī par prāta spējām?

06.10.2020

Atbilde no DPD Pārstāvja atbilde 06.10.2020

Labdien!

Saistībā ar esošajiem ceļa seguma remontdarbiem Bruņinieku ielā, aicinām būt saprotošiem un pacietīgiem. Ja kurjeram būs iespējams novietot automašīnu, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus un darbu veicēju novietotās ceļa zīmes, tad kurjers to noteikti arī izdarīs.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

J

M Mego izmeklētājs 07.10.2020

Vai tad novietot auto uz ietves ir atļauts?

ē ērglis99 07.10.2020

Ar pašvaldības atļauju ir atļauts novietot.

Andris Sa 07.10.2020

atļauts līdz 5 minūtem ja piegāde