www.sudzibas.lv DPD Melo un nepiegādā laikā pakas

DPD - Melo un nepiegādā laikā pakas

DPD kurjeri melo un nepiegādā paciņas laikā.
Pasūtīju Medara cosmetics i-veikalā kosmētiku, kuru man Madara apsolīja piegādāt divu dienu laikā. Pēc divām dienām man piezvanīja no DPD un sacīja, ka varot veikt piegādi tai pašā dienā ap desmitiem vakarā. Nesagaidīju ne paciņu, ne arī zvanu, ka varētu šo piegādi veikt tuvākajā laikā. Pēc divām nedēļām nebiju saņēmusi nekādu ziņu par savu pasūtījumu pati sāku nteresēties par savu pasūtījumu Madara cosmetics. Pēc laika saņēmu zvanu no DPD, kur man stāstīja par kaut kādu mistisku datumu pēc trīs nedēļām. Nekad un nevienam nekādus datumus neesmu teikusi šajā sakarā, tātad man rodas jautājums, no kurienes tas viss? Kā tā var strādāt - melojot???
Man šī kantora neizdarības dēļ ir radušies papildus izdevumi.

D

M Mincēēns 03.05.2011

Paldies par info, vairs tur neriskesim ko pasutit.

G Gosha 16.07.2011

Ko var melot?! DPD nav tada piegades laika 22.00 ir no 18.00-22.00, un pacina DPD terminala uzglabajas 7 dienas! Ja pati nesedi majas kad jabut pacinai- pati vainiga! Cik man pakas ir nakusas caur DPD - esmu apmierinats! Ir sadi tadi sikumi, bet kopuma ir ok!

Z Zora Maximus 04.04.2016

VAi cien. Gosha ir DPD darbinieks? varu padalīties (dokumentāli to pierādot), ka DPD kurjers ( vai uz sava prāta vai ar vadību kopumā nezinu) NOTEIKTI nepiegādās laikā sūtījumu. Un, lūdzu, nevajaga apcelt cilvēku. Visticamāk gan mājās sēdēja, gan nogaidījies bija gaidot, gan apmaksāja pakalpojumu pilnā apjomā ar priekšapmaksu...

E Emīs70 12.06.2015

Manā gadījumā DPD mājas lapā bija rakstīts, ka adrese neeksistē ( adrese nemainīga no 1947 gada ). Nākamā dienā DPD mājas lapā tika rakstīts, ka klients nav mājās, kaut mājās ir vismaz divi cilvēki patstāvīgi. Un kad kurjeram iedevu savu telefona numuru, izrādijās, ka adrese ir un mājās arī kāds ir. Tātad DPD melo. Un prece tika atsūtīta sabojāta, par ko DPD neatbildot. Ja pasūtat preci ar DPD, neparakstaties par saņemšanu, kamēr neesat atpakojuši preci kurjera klātbūtnē.

Z Zora Maximus 04.04.2016

Tieši mans gadījums!
vienu reizi Rīgā neeksistēja Matīsa iela. Citu reizi zvana pogu pie durvīm kurjera kungs neatrada.