www.sudzibas.lv DPD Nepiegādāts sūtījums

AtrisinātaDPD kurjerdienests - Nepiegādāts sūtījums

Ļoti nepatīkama situācija radās Sakarā ar šo kompāniju. Saprotu ka daudz darba, bet visi mēs esam cilvēki. Atbrauca kurjers ceturtdien (16.04.2020) divas reizes zvanīja, es nevarēju tajā brīdī pacelt klausuli (biju labierīcībās) . Atzvanīju viņam reizes 10 jo redzēju viņu piebraucam pie blakus mājas (nevarēju iziet, jo nevarēju atstāt mazu bērnu vienu) . Kurjers klausuli necēla. Pēc tam man atnāca izziņa, lai es pārzvanu uz neatbildēto nmru. Ko es arī darīju pirms tam. Sazinājos ar kurjerdienestu pa e-pastu, joprojām nav atbildējuši. Zvanīju-teica, ka atsūtīs rīt. Nākamajā dienā zvanīju-teica ka esot šķirošanas kļūda, būšot pirmdien. Pirmdien zvanīju no rīta - mani pat nesavienoja ar operatoru, uzreiz automātiskais atbildētājs paziņoja ka sūtījums nogādāts pie nosūtītāja. Ļoti nepatīkama situācija no viņu puses. Protams mana kļūda, ka es uzreiz nepacēlu klausuli. Bet ja jums ir vismaz kautkāda cieņa pret jūsu klientiem tad lūgums celt klausuli. Pat ja tas ir nepatīkami. Vienmēr visu var sarunāt. Mans fui jums. Paldies par uzmanību.

Atbilde no DPD Pārstāvja atbilde 20.04.2020

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs atsūtīt sūtījuma numuru un situācijas aprakstu uz [email protected].

Paldies!

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Goggy-G 26.04.2020

Situācija atrisināta

G

T tele2 nidejs 20.04.2020

Vienvārdu sakot..vārda tiešaja nozīme padiirsi sūtījumu

G Goggy-G 20.04.2020

Ļoti gudri😂bakalavru tev

G Goggy-G 20.04.2020

Bērnudārzs

B Benders2020 26.04.2020

Iziet ārā ja džeks bija pie blakus mājas bija.. grūti?

A A.Isakova 15.05.2020

no 1a.lv divi pasūtijumi nav piegādāti 12.05.2020
B000007419 lapene, B000006445 šūpuļdīvāns. Ja šodien netiks piegādāti sūdzēšos tālāk par sliktu apkalpošanu un
darba nepildīšanu. Ar cieņu A. Isakova

S selesta 15.05.2020

Es gaidu sūtījumu no 1a.lv. Solīja piegādāt 14.05. Vakar 1a.lv atsūtīja epastu, ka dpd šodien sazināsies un piegādās. Diemžēl, pilnīgs klusums. Prece nodota dpd, tālāk info nav.. It kā jau nav traki, bet šodien jau piektdiena, sūtījums bija domāts kā dāvana bērnam uz dz.d. 14jā.