www.sudzibas.lv Douglas Apkalpošana

Douglas, t/c Vivo Jelgava - Apkalpošana

Pirmo reizi rakstu sūdzību par kādu uzņēmumu, šoreiz jau nu nevarēju klusēt, T/c Vivo Jelgavā aizgāju pirkt smaržas radiniekam uz dzimšanas dienu, godīgi sakot bieži vien kaitina pārdevēju uzmācība, bet šoreiz es pagriezos pret pārdevēju - konsultanti, lai viņa man palīdzētu 1. Uzruna un nopūta nebija patīkama 2. Kad jautāju par smaržām, konsultante mani noniecināja.. Un pats labākais visā iepirkšanās laikā bija, kad pārdevēja man virsū pūta vīriešu smaržas... Ja douglas uzturētājiem kaut mazliet rūp uzņēmuma reputācija - dariet kaut ko, nevis ņemiet darba cilvēkus, kas klientus jau pie durvīm šķiro. Pēc šīs nepatīkamās iepirkšanās, es vairs uz douglas, konkrēto veikalu, neiešu, paldies blondajai pārdevējai. :)

D Dace Koltova 10.09.2019

Nesaprotu ko var visu laiku vainot pardevejas vai tiešam Jums citu nav ko darit?Veikalos ari ir noteikumi priekš klientiem bet to nu neviens neievero.Ka tik par kadu pasudzeties.Ja jau ta nepatik pardevejas tad cilvekam ar galvu nu dien kaut kas nav kartiba.Visi cilveki ir tikai cilveki un ja nezin ko pats grib tad nu pardeveja seit nu nekadi nav vainojama!

P pagpag 10.09.2019

Hhha, mūsu ģimene gan nostājas aguces77 pusē... Mana Mīļotā vispār skatās cauri šīm tantēm-konsultantēm kā tukšam gaisam, es gan esmu tāds labvēlīgāks... Bet par viņu maigisakot nekompetenci viens piemērs... Mana Māmiņa piemēram ģībst no Sonia Rykiel smaržām... Cik uzjautrinoši vērot kā tās meitenes vispār nesaprot par ko es jautāju, nekad nav dzirdējušas tādu vārda un uzvārda salikumu smaržu pasaulē... Nu ja tu strādā tādā veikalā nu papūlies kautko vairāk izzināt par šo sava veikala prezentēto lauciņu, un kas par to ka Soņas kundze jau gadus trīs kā ir "pie dieviem", un šīs smaržas jau drošivien netiek ražotas vēl senāk... Visu cieņu tikai Igaunijā igauņu meitene piemeklēja ļoooti līdzīgu aromātu Le Parfum =SONIA RYKIEL=, varēja just ka šī meitene ir patiešām īstajā vietā, aromu konsultante ar lielo burtu "K"! Voi kā mūs abus sasmīdināja tas "hīts" par vīriešu smaržu uzpūšanu Jums virsū pret Jūsu gribu, lai gan ļoooti lielam kvantumam vājā dzimuma pārstāvju riebjās savam dzimumam dizainētie aromi, pa kluso lēnām tiek tukšoti vīru un mīļoto krājumi, šī konsultante varētu būt "šāds variants"...