www.sudzibas.lv Douglas Slikts serviss

Douglas - Slikts serviss

Apmeklēju veikalu douglas Alfā, vēlējos nopirkt dāvanu mammai-smaržas! Konsultante jautāja, vai var kā palīdzēt, es teicu ka paldies, nē, pati tikšu galā, jo zinu kas mammai patīk. Kaut biju atteikusies no palīdzības, konsultante turpināja uzbāzties, smaržas ko skatījos, neesot izdevīgi, jāņem cits komplekts, dārgāks, uz ko vēlreiz konsultantei pateicu paldies, ka es pati tikšu galā. Viņa turpināja, tad devis uz citu plauktu, aplūkot citas smaržas, konsultante man sekoja un tad bija frāze, ka nē, tās smaržas mammai nederēs un jau bij paķērusi citu pudeli ko gribēja man pārdot. Es izgāju no veikala! Man reāli kaitina ka man uzbāžās! Smaržas nopirku citā veikalā, mierīgi, pati pārdomājot un saprotot ko gribu.

23.12.2019

K

BondsBonds 23.12.2019

Man arī kaitina šie slimie pārdevēji, tāpēc nekad neeju kur tie ir.

Pacco_al 26.12.2019

Tieši tā arī vajag rīkoties ar šādiem pārgudriem un uzbāzīgiem konsultantiem, kuriem patiesībā ir nospļauties uz to, kas jums derēs vai nederēs, bet kuriem ir jāpilda savs pārdošanas plāns vai jābīda neejoša prece.