www.sudzibas.lv Douglas Apsardzes nekompetence

Douglas - Apsardzes nekompetence

02.04.17. Ar sievu iegājām veikala Doglas Audeju ielā -16, izvēlieties smaržas dzimšanas diena, pēc neilgas apskates, sieva pieverša uzmanību apsargam kurs mina uz papežiem. Par ko viņa apsargam aizrādīja. Neskatoties uz to mēs esam divas reizes vecāki mums bija jāuzklausa neaudzināta jaunieša dažādus draudus un izteicienus un noradišanu uz durvim. Viss ir kameras redzams. Apmēram 14.30

W

B Brokmens 03.04.2017

Paziņai nedēļu atpakaļ izgājis tāpat:(
Ir taču visādi veidi kā zagļus sazīmēt !
No tādiem veikaliem pa gabalu , ja nevar mierīgi izvēlēties sev tīkamo ..

Harold 03.04.2017

Es ar vairs neeju nevienā Douglas. No vienas puses var jau viņus saprast, jo zog acis no pieres laukā. No otras - ieejot veikalā, tu jūties kā zaglis, jo tiec tik ļoti uzkrītoši novērots, ka riebjas jelko skatīties un uzkavēties veikalā. Lai sēž uz savas preces tukšā bodē, iepūtiet! Pāris x gadā iepērkos ārzemēs un nekādu problēmu.

P Pretenzija Pretenzija 03.04.2017

Latvijai trūkst apsargu audzinātība un kompetences lojalitāte un to uzņēmumu naudas, lai izveidotu mūsdienu novērošanu kamerās, pietuvinot skatpunktā. Un psargi tīšām vēlas radīt sev tādu iespaidu, lai visi "raustās" no tiem, A man po, es eju un tos pat neievēroju, [slēpt]@ lieku tiem virsū. Lai tik pieskaras vai izrāda nekopetenci, pret katru individuāli vērsīšos. PRASTI ar uzrauga sertifikātu un cilvēks kā visi mēs! Līdz šim nekas nav bijis, varbūt citādi netīkams incidents, bet pietika manu skatienu raidīt, kad apsargs palika citāds, tā kā... Un vēl uz apsargiem iet tie, kam ir kādas dzīves, bērnības trauma bijusi! Jāizrāda sava rakstura vara, šādā amatā.

alergologs 03.04.2017

Yes, reāli besī. Seko katram. Iegāju pēc darba sievai smaržas nopirkt, jūtu jau elpo viens pakausī. Pagriezos un tā ļoti cieši blenzu viņam virsū, kamēr šis novērsās :D

_ ___________ 04.04.2017

Es sasveicinātos vai uzsmaidītu, jeb koķetētu, ja izskatigs būtu. :)))

Z zimba 05.04.2017

vienreiz iegāju Duglasā, tur apsargs arī uzreiz aiz muguruas un vēro visas manas darbības.. redzu, jau, ka šis kaut ko vēlas teikt.. pienāk un tāds:
Pasmaržo šitās un izvelk zilas smaržas un saka, ka labas :D :D bija arī..