www.sudzibas.lv Dormeo Uz matrača nav iespējams gulēt, sākušās muguras sāpes

Dormeo - Uz matrača nav iespējams gulēt, sākušās muguras sāpes

Dormeo matracis un muguras problēmas ir sākušās.
Nopirku Dormeo matraci, jo viņi reklamē, ka tas ir vislabākais mugurai. Viss bija labi apkalpošana,
varēja matraci mainīt trīs mēnešu laikā. Bija vasara un īsti uz matrača nesanāca pagulēt. Septembī, kad sāku matraci lietot sākās muguras sāpes. Nekādi nedomāju, ka tas ir saistīts ar Dormeo, jo viņu reklamē, kā labu matraci un piemērotu cilvēkiem ar muguras problēmām. Mugura tika savesta kārtībā, pārgāja sāpes likos gulēt savā Dormeo matracī- nākamajā dienā meklēju manuālā terapeita palīdzību.
Pazvanīju uz TOP SHOP pastastīju, ka man no DORMEO matrača ir sākušās muguras problēmas, man atbildēja, ka paši esam vainīgi, ka nesamainījām matraci, kad to varēja izdarīt. Bet varbūt nevajag pārdot tādus matračus no kuriem cilvēkiem ir veselības problēmas?
Tagad nākas gulēt citā gultā, jo kā paguļu uz Dormeo no rīta sāp ļoti stipri mugura.
Tā, ka neuzķeraties. Vismaz man ir ļoti slikta pieredze ar Dormeo matraci.

V

S Studio Moderna SIA 03.04.2017

Labdien,
Dormeo augstu vērtē savu klientu labsajūtu, tāpēc iegādājoties šo Dormeo matraci, Jums tika dota unikāla iespēja, neradot sev zaudējumus, 30 dienas izmēģināt izvēlēto matraci, lai saprastu, vai tas Jūsu ķermenim ir piemērots. 30 dienas ir pietiekami ilgs laiks, lai noteiktu matrača atbilstību savām vajadzībām, un ja tas nešķiet pietiekoši komfortabls, atgrieztu to vai samainītu.
Atgādinam, ka precei ir beidzies preces atteikuma tiesību realizācijas termiņš, kurā Jums būtu tiesības vienpusēji atkāpties no līguma (ja prece vairs nepatīk, nav nepieciešama vai neatbilst sākotnēji iecerētajam.

Labdien!
Nav runa patīk vai nē. Man patīk-jā skaists sēdēt ērti. Bet gulēt es uz viņa nevaru un tā ir mana veselība.
Konsultants pa telefonu pat neiesaka nekādu variāciju. Tas nav normāli, ja galvenais ir pārdot. Jo uz šī matrača es pagulēt nevaru. Un man jātērē savs laiks, lai savestu savu veselību kārtībā staigajot pa rengeniem un masieriem.
Šeit iet runa par kvalitāti, kā tādu AIR COMFORT PLUSS divguļajam matracim cana nav maza.

alergologs 03.04.2017

Šis gan ir ritīgi smieklīgi :))
''varēja matraci mainīt trīs mēnešu laikā.''
Trīs mēnešus! Pa to laiku mugura varēja gan sasāpēt, gan izsāpēt, gan matracis sākt pasakas stāstīt pirms miega.
Smiekli nenāk? Šie Jums piedāvā pagulēt uz matrača un atdot tādu sagulētu atpakaļ, bet Jūs to neizmantojāt un tagd kompānija ir krāpnieki, jo Jūs palaidāt garām veselus TRĪS mēnešus..?
Cilvēki...es televizoram garantijas čeku pazaudēju un veikals neņem pretī, a te paši aizmirst termiņu un tad gaudo..

V Vita Vita 03.04.2017

Salīdzināji televizoru ar matraci. :)))))))))))). Smiekli nāk! Uz matrača guļ. Un tā ir veselība. Ja Tev pēc gulēšanas uz super matrača sāp mugura, tas ir normāli? Un kur ir teikts, ka man viņu neatdeva jau izgulētu?
Un vasarā cilvēki mēdz atpūsties nebija laika uz matračiem gulēt.
Neviens jau nedomāja, ka no Dormeo var sāpēt mugura. Gaudo mīlīt suņi. Tas tā starpcitu...

alergologs 04.04.2017

Nu vai ziniet.. Kā Jūs pati sakat Jums deva trīs mēnešus! Trīs mēnēšus! Pēc likuma mīlīt ir 14 dienas tikai..
Un vasarā cilvēki mēdz atpūsties nebija laika uz matračiem gulēt. - tad nav ko pirkt matraci pus gadu iepriekš, un pēc tam brīnīties, ka Jūsu mugurai kaut kas nepatīk. Vispār mugurai pie jaunas gultas ir jāpierod, cik zinu.
Tā kā Jūsu bezatbildībai šobrīd nav pamata, pati vien aizmirsāt.. Būt Jūs laicīgi pārbaudījusi, būtu Jums samainīts vai pat nauda atdota.
Gaudo suņi un neapmierinātas sievietes, tas tā starp citu..:)

V Vita Vita 04.04.2017

Nevajag tirgot nekvalitatīvas preces. Šis DORMEO matracis nav kvalitatīvs. Un par šo ir stāsts.
Diez kapēc pie citiem matračiem nav jāpierod un viss ir kārtībā? Bet pie Dormeo ir jāpierod?
Gudriniek!

AMB 03.04.2017

Да, тут человек сам виноват.

Мало того, если спина/шея уже кривая, то как раз от сна на Dormeo где она вроде как выпрямляется - как раз и будут болеть все проблемные места. Просто вы спали до этого криво и ваш организм привык к этому. Вы легли на выпрямляющий матрас - и то что было криво начинает выпрямляться. Отсюда боль.

V Vita Vita 03.04.2017

Jesli bi vi menja videli vzjali bi svoji slava obratno.
Ja sportivnij chelovek, bez lishnego vesa. Na danij moment splju v drugoj komnate na drugom matrase i u menja vsjo narmalno! Kak posplju na Dormeo s utra spina bolit. On progibajetsa slishkom silna. Jesli bi chelovek bil bi s lishnim vesom bila bi jesho plachevnije.

AMB 03.04.2017

Значит, видимо, просто вам не подходит.

Жаль что так затянули со временем. Если бы сразу его использовали, была бы возможность его обменять обратно.

V Vita Vita 03.04.2017

Da no u menja problem s drugimi matrasomi nekagda nebilo. I matras reklamirujut kak dvuhstaronij odna starana tvjorzhe drugaja mjahche. I ja po nachalu nekak nedumala shto eta izza matrasa. Poka splju na drugih matrasah vsjo harasho. Znachet vsjotaki matras vinovat. Pridlazhili bi kakoj napolnitelj, shtobi hotj kakto evo izpolzuvatj.

V viedoklis11 03.04.2017

Nu, manuprāt, ļoti nekompetenti ir paziņot, ka cilvēks ir pats vainīgs. Ja tiešām tā ir, kā autore raksta, ka īsti nav uz tā dabūjusi pagulēt, būtu prātīgi vismaz piedāvāt kādu ekspertīzi matracim!
Pat atlipušus apavus veikalā var samainīt, ja tie nav piepildījuši cilvēka "vīziju" par tiem (ja tie ir nosūtīti uz ekspertīzi un ir skaidrs, ka tie nav tīši bojāti), kāpēc to nevar piedāvāt cilvēkam ar matraci?! :)

Izskatās, ka problēmas ir ne tikai ar muguru, bet kā saka: visas slimības rodas galvā.
Top-Shop ir devis papildus likumā paredzētajam laikam atteikuma tiesības. Ja patērētājs pērk matraci: "Bija vasara un īsti uz matrača nesanāca pagulēt. " (kāpēc tad bija jāpērk tas matracis vasarā, lai neīsti pagulētu) , tad tā ir viņa, un tikai viņa paša, nolaidība! Varbūt kāda bezsmadzeņu radījuma dēļ, tagad visiem vajadzētu atteikties no Dormeo, kas tiešām ir kaut arī dārgi, taču labi izstrādājumi un palīdz ļoti daudziem naktīs normāli gulēt (arī man t.sk.). Tāpēc ieteikums sūdzības autorei: netērē naudu rentgeniem, aizej pie normāla psihiatra.

V Vita Vita 04.04.2017

Nevajag tirgot nekvalitatīvas preces. Pirku vasarā, jo varu to atļauties, lai stāv un priecāties par pirkumu. Dormeo ir no paralona un tur nav nekā tada par ko es samaksāju prāvu summu. No labiem matračiem mugura nesāp. Un ja ir radusies šāda situācija pārdevējs parasti izrunā ar pircēju problēmu. Nevis pasaka ja Jums nepatīk Jūsu problēmas.
Pie psihiatra ir Jums jadodas, kā arī pamācīties labas manieres. Domāju Jūs tur strādājat tāpēc tā arī cepjaties.

"No labiem matračiem mugura nesāp." - taisnība,tāpēc padomā vēlreiz, kāpēc citiem gulēšana uz Dormeo matračiem palīdz, taču kādai Vita Vita, rodas kādas problēmas? Kamēr neaiziesi pie psihiatra, skaidrībā netiksi.
"Pie psihiatra ir Jums jadodas, kā arī pamācīties labas manieres." - ja vēlies manieres, nevajag rakstīt muļķības!
"Domāju Jūs tur strādājat tāpēc tā arī cepjaties." - kārtējais pierādījums paranojai. Es nestrādāju ar Dormeo, bet izmantoju šī brenda izstrādājumus jau gadiem. Pateicoties Dormeo spilvenam esmu atbrīvojies no sprandas sāpēm un arī mugura guļot uz matrača par sevi neatgādina. Tāpēc, ārstējies, ārstējies un vēlreiz - ārstējies!

V Vita Vita 07.04.2017

Acīmredzot mīlīt jāārstējas ir Jums :) ! Veiksmi!

S Studio Moderna SIA 04.04.2017

Labdien,
Mums ļoti žēl, ka ir radusies šāda situācija, bet Jūsu iegādātajam matracim Air Comfort Plus tika dotas unikālas 100 dienu izmēģinājuma tiesības, kādas parasti citiem matračiem netiek piemērotas, un mums nav zināms neviens cits tirgotājs, kurš vēl nodrošinātu šādu servisu, ar iespēju 3 mēnešus, neradot sev finansiālus zaudējumus, izmēģināt matraci, gulēt uz tā, nevis sēdēt, kā Jūs norādat, un tādā veidā atrast sev piemērotāko. Mēs uzskatām, ka 100 dienas ir pietiekoši ilgs laiks, lai pircējs saprastu, vai matracis atbilst viņa individuālajām vēlmēm, tam ir atbilstoša cietuma vai mīkstuma pakāpe, un, nepieciešamības gadījumā, veiktu maiņu pret cita veida, struktūras un cietības pakāpes matraci. Matracim ir noteikta 15 gadu garantija pildījumam.
Mēs iesakām ilgāku laiku pagulēt uz matrača, jo, ķermenim, mainot guļamo virsmu ir nepieciešama adaptācija, Dormeo matrači ir izstrādāti tā, lai maksimāli pielāgotos ķermeņa fiziskajām īpašībām proporcionāli sadalot ķermeņa svaru, matračiem ir pieejamas dažāds cietības pakāpes, no pavisam cieta, kas ieteicams cilvēkiem ar mugurkaula problēmām, gan pavisam mīksti, augsta komforta cienītājiem.

V Vita Vita 04.04.2017

Stāsts ir par to, ka problēmas ir no matrača. Bet ne viens nevēlas risināt problēmu. Par kādu pieradumu iet runa ja no citiem matračiem problēmu nav.

Ārstējies, ārstējies un steidzami ārstējies. Un noteikti sāc ar galvu!

M mareks2 11.02.2018

...pret cita veida cietības un struktūra...,
visi tie dormeo porolona kluči ir cieti un no rīta cilvēks pieceļas no dormeo matrača sasprindzis un diezgan stīviem muskuļiem,
neiesaku nevienam izdot tik daudz naudas par vienkāršu cietu paralona gabalu

S sōla06 26.09.2017

Visi, visi! dormeo matrači ir cieti, laikam tikai sākot ar 130 kg cilvēkiem liksies komfortabli. Ārprāc! Nepērciet!

M margrietiņa 29.09.2017

piekrītu.

M mareks2 11.02.2018

ja jau tie dormeo matrači būtu kaut cik derīgi gulēšanai,tad viņus tik neatlaidīgi nebūtu vajadzīgs reklamēt,
tās dormeo neatlaidīgās reklāmas cenšas vienkārši cilvēkus zombēt,iedzīt cilvēkiem galvā ka dormeo ir vienīgais matracis uz pasaules,
bet patiesībā jau tie madrači ir tas pats porolons,tikai nedaudz piejaukta kāda ķīmija un nosauc par lateksu...