www.sudzibas.lv Dormeo matracis pūst!

Dormeo - matracis pūst!

Dormeo matracis pūst un pelē!
Nesen iegādājos Dormeo matraci un jau pēc 5 mēnešiem tas sāk pelēt, kaut pēc instrukcijas to vēdināju. Savā uzcītībā to darīju 3x nedēļā, jo mājās pa šo matraci spēlējās 5mēnešus jauns zīdainis... vienā dienā ieskatos - murgs!!! Otrā pusē ir pelējums!!!

NEPēRCIET DORMEO MATRAčUS!!!

Vislielākā sāpe ir par ilgi krāto naudu jaunam matracim pirms mazuļa dzimšanas ...

M maris 02.02.2011

nevajag curaat uz madraca, tad viss buus ok

A Andris 02.02.2011

nu nevajag tikai...sen jau tādi brīnumi ar tiem Dormeo notiek...

L liene 02.02.2011

kaaa vispaar var pirkt kauko taadu ko reklamee???

Z Zinaida 02.02.2011

Otgadaite zagadku:Ussatii, polosatii visit na zabore.(matrac)

J jusis 02.04.2011

ES NESAPROTU CILVĒKUS KAS PRECI PĒRK PĒC TELEVĪZIJAS REKLĀMĀM, KUR MALDINOŠI SAKA, KA IR ITĀĻU RAŽOJUMS UN ARĪ DIZAINS.TAS IR PAR DORMEO MATRAČIEM, KURU KVALITĀTE IR ZEM KATRAS KRITIKAS, JO IR TAINĪBA KA PĒC KĀDA LAIKA TIE SĀK PELĒT

D Dace 02.04.2011

Šo "augstas "klases matraci nekur Rīgā ķīmiski iztīrīt nevar, jo neņem pretī-nav skaidrs tā pildījums. Jebkurai precei ir jābūt norādītam sastāvam, bet te nevienas birkas ne pie matrača, ne pie pārvalka

V vinni 20.10.2011

nevajag pirkt to, ko met pakaļ... :), es pati nopirku latvijas pils matraci, nu super, lietoju jau 3 gadus, nu ideāls, viena puse vasarai, viena ziemai.., un vēdināšana!-kas tā tāda, to nēesmu darījusi!!!

T Točno 20.10.2011

Točno, nav ko visus ārzemju sūdus pirkt! Šie laikam put laukā, ja pat uz e-pastu sūta ziņojumus par pēdējām iespējām iegādāties šos draņķus.