www.sudzibas.lv Dormeo Dormeo matracis pelē!!!!

Dormeo - Dormeo matracis pelē!!!!

Piekrītu Ursulai!!!
Šodien atklāju, ka mūsu skolnieka nepilnu gadu vecais Dormeo Ortopēdiskais matracis ir sapelējis!!!
Vai tad šie matrači ir speciāli jāvēdina katru nedēļu? Pirmā dzirdēšana! Kas tad tas par matraci...s... kaut k''ads... Un ko tagad darīt? Tas pelējums taču droši vien izplatās tālāk un bērnam tas tika pirkts tieši šī pretalerģiskā klājuma dēļ.!

I

A Andris 25.11.2008

Vai tad tiem matraciem nav garantija 5 vai cik tur gadu? ejiet un mainiet.

U ulis 27.11.2008

Nē, veikalā saka - paši vainīgi- droši vien nepareizi ekspluatējāt!!!

M machaans 14.01.2009

Vajag iztīrīt gultas rāmi pirms liek iekšā jaunu matraci.
Attiecīgi, ja jums ir rāmis, kur matracis ieliekās bedrē un neelpo, tad vajag to vēdināt, vismaz vienu reizi mēnesī.

Varbūt Jūsu istabā ir augsts mitruma koeficents gaisā?

Matracis nenokā nevar vienkārši sākt pūt.!.

Garantija ir 6 gadi, droši var doties un apmainīt.

Internetā bļaušana un Studio Moderna nomelnošana pie pozitīva rezultāta nenovedīs!

A atrisini 15.01.2009

Pasuti www.atrisini.lv un sanemsi jau taja pasa diena!
www.atrisini.lv

: :) 07.10.2009

Esmu dzirdejusi, ka sie matraci pele.
Ta ka pati stradaju pie mebelem, tad mans izskaidrojums ir tads, ka sada veida matracis ir jaliek uz lamelem (delisi, kas tur matraci), uz platformas, ja liek, tad matracis neelpo, ja vins neelpo, tas nozime to, ka cilveks gulot svist, turklat tas mitrums, kas izdalas, nosezas matraca apaksa, izraisot pelesanu.Ja turat matraci uz platformas, tad OBLIGATI javedina!

S santa 03.12.2009

Šodien zvanīju Dormeo matraču menedžerei ko man darīt, ka ortopēdiskais matracis pēc 3 gadu lietošanas palicis ciets kā krams.Nav iespējams uz viņa gulēt .Pati esmu 60 kg.viegliņa.Saņēmu atbildi, ka neko man nevar palīdzēt un 6 gadu garantjija uz matraci neattiecas un nometa klausuli.Tas nozīmē ej tu pupās.K aimiņš jau uzklājis matracim virsū vatēto deķi, es savējm kādu brīdi jau porolonu.Bet nēesmu tik nabadzīga un tas reklāmas triks drīz ies uz ugunskuru.Tā kā mīļie tautieši domājiet pirkt vai nepirkt, kā reklāmā skandina tikai par nieka naudu. Es otrreiz mūžā tādu matraci nepirktu.Nēesmu jau es princese, kas guļ un jūt zirnīti zem matrača, bet mans Dormeo ir palicis tik ciets .Vārdu sakot, esmu iegrābusies mēslā.Bet reklāma ir tik valinoša.

R riekstkodis 09.12.2009

Pati esmu tur strādājusi un ļoti labi zinu, ka matrača pildījums sastāv n mačalkas jeb švammes. Paārdiet nedaudz pa vīli un pārliecinieties paši!

F forele 12.01.2010

Jā, kā tad.. parādi man švammi ar 12 gadu garantiju. gribu redzēt...

H Hugo Djego 12.01.2010

Pelejums veidojas no urīna nesaturēšanas miegā.Švamme pati par sevi pelēt neprot.

L Liene 07.03.2010

Taisnība, šovakar mainīju gultasveļu un nolēmu apgriezt matraci, lai neizguļas, otrā pusē atklājās brīnumi - sapelējis!! Tā arī nonācu līdz šim forumam, meklējot informāciju. Kā tad tā var būt? Anti alerģiskais slānis sakāt? Es teiktu, ka ja tam aug pelējuma sēnīte, tad tas ir veselībai bīstami. Dormeo mājaslapa atradu informāciju sekojošu - Mēs iesakām ik nedēļu vēdināt telpu un pakļaut matraci svaiga gaisa iedarbībai. Vēdināšanas laikā no matrača jānoņem gultasveļa. Tādējādi matracī neuzkrāsies mitrums un nesāksies pelēšanas process. Tas nozīmē, ka viņi paši zina par šādu lietu, bet sakiet man, kurš normāls cilvēks reizi nedēļā vēdina matraci?!

N nissanka 21.08.2010

paldievs dievam ka palasiju, ta butu nopircis so loti labo un galvenais loti leto matraci.

I ivars 02.10.2010

Bet ja pelējums sāk rādīties, kā samazināt vai likvidēt ?

I Inuks 29.11.2010

Paldies Jums lielais par noderīgo info! :)
Tieši šobrīd taisījos sūtīt no viņiem abiem dēlēniem Dormeo superīgos matračus...
Tad es labāk samaksāšu vairāk par labas kvalitātes matraci, kāds mums ir pašiem un kalpo jau 3 gadus u ir vnk super!
Netaisos te reklamēt, bet nav jau arī ko slēpt, tas ir Matherm, vācu firmas matracis, cietais, ortopēdiskais! :)

V vena 30.05.2012

es vienreiz gulēju uz dormeo matrača, un tas bija ciets ka metāls!

E Elga Zagare 28.09.2016

Guļam uz Dormeo matrača 8 gadus. Ļoti apmierināta biju ( un esmu no gulēšanas viedokļa). Septiņus gadus nogulējām gultā, kurā matracis stāvēja uz redelēm. Pirms gada pārvācāmies, nolēmu- pagulēsim ar matraci uz grīdas. Pēc 4 mēnešiem atklāju, ka matracis sācis pelēt. Tad nu centos katru dienu to pacelt no zemes. Sākumā pelējums parādījās vienā pusē virsmai, kas pret laminātu. Pēc gada (regulāras celšanas), matracim tai pašai virsmai, kas atrodas pret zemi, parādījās pelējums arī otrā malā. Piebildīšu, ka apstrādāju ar etiķi, kam būtu jāiznīcina sēnīte. Secinājums viens- matracis jāliek uz gaisa caurlaidīgas virsmas. Reklāmā to, diemžēl, nestāsta.

D Dianna7 16.01.2018

Parasti jau ar Dormeo matračiem nav problēmu - interesanti. Man šķiet, ka šāda situācija ir iespējam, ja matracis nav pareizi noliktavā uzglabāts (ticis ilgstoši pie mitruma un sācis pelēt). Noteiti vajadzētu spēt samainīt.
Hmm...nu ja Dormeo vairs neliekas uzticami un nemaz negribas mainīt, tad jāmēģina naudu dabūt atpakaļ un iemēģināt cita ražotāja matračus. LV nesen ienāca Lonas matrači - manuprāt (kā viena no daudzām) laba alternatīva.

A Anita Suseja 26.11.2020

Man zem Dormeo matrača visa gulta sapelēja,pats matracis it kā nē. Bet meklēju informāciju un atradu šo forumu,tagad saprotu,ka vaina ir matracī